HC Benátky nad Jizerou – Horácká Slavia Třebíč 1:7

V úvodním zápase kvalifikace o extraligu dorostu se Horácká Slavia Třebíč ukázala nad benátecké síly. Po první dvě třetiny se hrál vcelku vyrovnaný hokej, i když Třebíč měla herně mírně navrch. Na benáteckých hráčích byla vidět nervozita, což nakonec rozhodlo. Třetí část zápasu byla zcela jasně v režii hostí, kteří ji vyhráli 3:0. Benátečtí v zápase doplatili na častou nedisciplinovanost a díky vlastní liknavosti zápas prohráli takhle vysoko. Vždyť domácí inkasovali celkem jedenáct menších a jeden vyšší trest. Skvrnou utkání bylo počínání třebíčských fanoušků, kteří na trestnou lavici, kde právě pykali dva benátečtí hráči, vhodili popelnici plnou odpadků! Ta naštěstí nikoho nezasáhla.

Branky a nahrávky: 35. Tomíček (Nevosad, Holas) - 13. Deveri (Vlašín), 19. Kazatel (Šulc), 24. Kazatel, 39. Deveri (Vlašín, Donutil), 42. Vlašín (Deveri, Donutil), 42. Paták (Šulc), 57. Paták (Šulc).
Rozhodčí: Nečas - Arazimová, Špringl. Vyloučení: 11:6 + navíc Kuchta (BEN) 5 minut + OK. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 225. Třetiny: 0:2, 1:2, 0:3
Benátky: Formánek (Stross) - Středula, Pospíšil, Sakaev, Rovný, Bubeník, R. Šimek, Šubrt, Smejkal, Hrudka, T. Říha, Tomíček, Holas, Kuchta, Bašus, Nevosad, Staněk.