Benátky nad Jizerou/ Celek s extraligovými ambicemi v Benátkách nic nepředvedl

5.1.2009

I. hokejová liga: HC VCES Hradec Králové - HC Benátky nad JizerouFoto: Jan Jelínek

HC Benátky nad Jizerou – KLH Chomutov 3:2

Do Benátek zavítal neoblíbený soupeř, který ve všech třech předchozích vzájemných duelech udělil Benátkám hokejovou lekci.

Včera to však byli Benátečtí, kdo se po bojovném výkonu radoval ze zisku tří bodů. Hosté v Benátkách kromě poslední desetiminutovky vůbec nic nepředvedli.

Přitom vstup do zápasu vyšel hostům na jedničku. Už ve druhé minutě se prosadil Mikšovic a v mysli mnohých se objevovaly vzpomínky na předchozí duely. Ty zahnal v desáté minutě Stanislav Procházka, který z blízka prostřelil Lundella.

Minutu a půl před koncem první dvacetiminutovky bylo ještě veseleji. Ve vlastním oslabení ujel Antonín Dušek a blafákem překonal hostujícího brankáře podruhé.

Ve druhé třetině se hosté téměř k ničemu nedostali a domácí naopak dokázali svůj náskok zvýšit. Rastislav Konečný dokázal využít přihrávku Tomáše Urbana.

Chomutov zapnul vyšší obrátky až v závěrečné desetiminutovce, ale snížit dokázal až v dvojnásobné přesilovce. To ale bylo z jejich strany vše.

Užve středuhostí Benátky od 17.30 lídra soutěže z Ústí.

Branky: 10. Procházka, 19. Dušek, 34. Konečný (Urban) – 2. Mikšovic (Míka, Pilpán), 54. Grof (Skořepa, Ťupa).

Rozhodčí: Lacina – Svoboda, Zavřel. Vyloučení: 8:7, navíc Procházka 10 OT. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 382. Třetiny: 2:1, 1:0, 0:1.

Benátky: Stejskal – Pavlů, Kolafa, Hrach, Kolmann, Cuník, Kajínek, Lukáč – Vantuch, Dušek, Procházka, Weiss, Skořepa, Kopic, Pabiška, Bárta, Nevyhoštěný, Konečný, Kazatel, Víšek, Urban. Trenér: Čermák.

Chomutov: Lundell (34. Cikánek) – Ťupa, Grof, Pulpán, Toivonen, Nikolov, Bombic, Trefný, Všetečka – Hašek, Skořepa, Jeslínek, Hlinka, Mikšovic, Jíra, Eiselt, Domin, Míka, Malát, Tauš, Fábry. Trenér: Pešout.

OBRAZEM: Parlamentní volby v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav - Dům kultury Mladá Boleslav byl v pátek 20. října 2017 poměrně obležen. V 15 hodin přišel s manželkou volit i šéf Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Hamáček.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.