HC Benátky nad Jizerou – Salith Šumperk 4:5 SN

Devět gólů nakonec nabídlo utkání mezi Benátkami nad Jizerou a Šumperkem. Ve třetí třetině to už vypadalo, že Draci si překvapivě odvezou všechny body, neboť si vypracovali již dvoubrankový náskok. Král s Jaroměřským si ovšem vynutili prodloužení. Pro oba to zároveň byla druhá trefa v utkání. V nastavení mohl rozhodnout Pavlů, ale neproměnil trestné střílení. Loterii nájezdů rozhodli Šumperští, především pak specialista Daniel Vrdlovec. Benátky nyní čekají dva venkovní duely, nejpve ve středu v Havlíčkově Brodě.

Milan Černý, trenér Benátek: Jsme nakonec rádi, že jsme uválčili bod. Na druhou stranu, v prodloužení jsme měli několik šancí, takže jsme mohli získat i druhý bod. Možná, že jsme štěstí trochu urazili horším výkonem v prvních dvou třetinách. Na penalty jsme byli špatní.
Branky a nahrávky: 16. Král (Skořepa, Mrkvička), 36. Jaroměřský (Kellner, Vlach), 55. Král (Klimt), 59. Jaroměřský (Král, Skořepa) - 24. Červenka (Sedlák, Křetínský), 33. Velecký (Červenka), 40. Haas (Velecký), 43. Hlinka (Meluzín, Novotný), rozh. sam. náj. Vrdlovec.

Rozhodčí: Vampola - Beneš, Štofa. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 311. Střely na branku: 59:33.

Benátky: Stejskal - Pavlů, Pabiška, Vitásek, Říha, Jaroměřský, Mrkvička, Vála - Klimt, Skořepa, Vařecha, Jonák, Král, Liška, Kopic, Vlach, Kellner, Skalický, Kouřil, Weiss.