Po bezbrankové první třetině, kdy domácí Adam Zeman nevyužil ani trestné střílení, se hosté rychle dostali do vedení o dva góly. Na začátku druhé části se během minuty a půl trefili Jakub Rychlovský a Patrik Maier. Odpověď domácího Tomáše Jiránka na sebe nenechala dlouho čekat, přesto po čtyřiceti minutách vedli Benátečtí 2:1.

Favorit vyrovnal deset minut před koncem, druhý zásah v utkání si připsal Tomáš Jiránek. V prodloužení gól nepadl, o výsledku tak musely rozhodnout až nájezdy. V nich se prosadili domácí Lukáš Anděl a benátecký Adam Najman, po třech sériích nebylo rozhodnuto. Bonusový bod Jihlavě zajistil Michal Hlinka, když ve čtvrté sérii prostřelil gólmana Žajdlíka.

V dalším zápase Benátky doma vyzvou desátou Slavii, a to už tuto střed od 17:30.

Extraligové hokejové utkání Mladá Boleslav - Chomutov.