HC Benátky nad Jizerou - Motor České Budějovice 1:4

V rámci 13. kola WSM ligy se v Benátkách představily České Budějovice a konala se tak repríza loňského čtvrtfinále play off. Po bezbrankové první třetině hostující celek v prostřední části hry dokonale třikrát potrestal benátecké chyby a bylo prakticky rozhodnuto. Po Černochově snížení na počátku třetí periody však veškeré naděje Benátek utnul čtvrtou brankou Motoru Žálčík a bylo definitivně rozhodnuto o tom, že Jihočeši si u Jizery připíší zaslouženou tříbodovou výhru. V příštím kole Benátky míří do Prostějova a v sobotu v domácím prostředí budou hostit v zajímavém souboji pražskou Slavii.

Branky a nahrávky: 43. Černoch (Jandejsek) – 22. Pajič (Kuchejda, Babka), 27. Heřman (Rob, Nouza), 40. Rob (Švihálek), 51. Žálčík. Rozhodčí: Petružálek - Čížek, D. Štětina. Vyloučení: 3:5 + navíc Sobotka (BEN) 10 minut OT + 20 minut OK. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 420. Střely na branku: 32:38.