Krajská hokejová liga 22. kolem definitivně ukončila boje v základní části a určila tak nejen konečné pořadí, ale také kdo proti komu nastoupí ve čtvrtfinálových bojích v play off.
Prvenství potvrdili hokejisté Rakovníka, kteří otočili zápas v Příbrami, zatímco druhá Jesenice porazila Velké Popovice až po nájezdech. Konečné třetí místo si vybojoval doma proti Benešovu Mělník. Do play off se dostala sedmá Vlašim, která naplno bodovala ve Slaném a Černošice. Ty v přímém souboji o osmé místo otočily zápas proti Poděbradům v poslední třetině, když ve 36. minutě prohrávaly 0:2.

BK Mladá Boleslav B - Králův Dvůr 5:2

Branky: 1. Christov, 12. Vondrlík, 26. M. Ficek ml., 38. Zörkler, 40. Plíšek – 4. a 56. Šnaidauf. Rozhodčí: Doubek – Hrčka, Fůs. Vyloučení: 9:8. Využití: 0:1. V oslabení: 3:0. Třetiny: 2:1, 3:0, 0:1.

Další výsledky: Příbram – Rakovník 2:3, Jesenice – V. Popovice 4:3 sn, Mělník – Benešov 7:2, Slaný – Vlašim 3:6, Černošice – Poděbrady 3:2.