Krupp se přijel podívat do Kladna a chválil

Kladno – Kladenským zimákem prošla za dlouhé roky řada obrovských hokejových hvězd. Maurice „Rocket“ Richard, Bobby Orr, Viktor Tichonov, Max Sušinskij či Alex Jašin, a to nepočítáme ty, kteří zde vyrostli. V pondělí zavítala do Kladna i historicky jedna z největších person německého hokeje, současný trenér Sparty Praha Uwe Krupp, který Deníku poskytl rozhovor.

14.10.2018

Rusové nepřekousli porážku a rozpoutali hromadnou bitku

Příbram - Hokejová reprezentace do osmnácti let své první dva duely proti stejně starému výběru Ruska hladce prohrála hladce 1:4 a 0:5. V sobotním závěrečném třetím měření sil však tým kouče Aloise Hadamczika podal diametrálně odlišný výkon, dokázal se soupeřem držet krok a ve druhé třetině dokonce odskočil do vedení 5:3, které udržel až do konce. Ruští reprezentanti však prohru nesli velmi těžce a nakonec se s Příbramí rozloučili velkou ostudou.

14.10.2018

Kýhos odvolán. Bruslaře povede Hořava

Mladá Boleslav - Vladimír Kýhos už není trenérem BK Mladá Boleslav. Vedení Bruslařského klubu jej odvolalo během soboty v reakci na páteční porážku Boleslavi na ledě posledního Chomutova. Společně s ním šli od týmu také jeho asistenti – Vladimír Čermák a Boriš Žabka.

12.10.2018

Piráti to dokázali, porazili Boleslav a zastavili dlouhou sérii proher

Chomutov - Po deváté to Piráti dokázali, když doma porazili Mladou Boleslav. V první třetině sice inkasovali jako první, ale tentokrát se nerozklepali a záhy vyrovnali. Ve druhé třetině pak zápas dvěma góly otočili. V poslední třetině se hrálo v tempu a na gól se čekalo až do samého závěru zápasu. Hosté hráli na konci třetiny dvě přesilovky a tu druhou v poslední minutě využili. Víc už ale nestihli a Piráti si tak připsali první tři body do tabulky.

9.10.2018

Co střídání, to gól. Posila Čáslavi řídila velkolepý obrat na ledě obhájce

Střední Čechy – Tabulky krajské hokejové ligy poprvé v nové sezoně promíchaly vzájemné zápasy týmů z obou skupin. O něco lépe z nich v celkovém součtu vyšly ty z východu.

8.10.2018

Bruslaři v Plzni nezvládli závěr

Plzeň /FOTOGALERIE/ - Boleslavští hokejisté prohráli v nedělním osmém extraligovém kole v Plzni 1:5. Západočeši potvrdili, že doma body nerozdávají. Hosty zlomili třemi góly v poledním dějství.

7.10.2018

Hokejisté Benátek nestačili na Vsetín

Vsetín - V jedenáctém kole Chance ligy hráli benátečtí hokejisté na ledě rozjetého Vsetína. Ten zvítězil ve čtyřech předchozích utkáních a stoupal tabulkou vzhůru. Svou formu potvrdil i proti Středočechům, kteří naopak podruhé v řadě prohráli a zůstávají ve druhé polovině ligové tabulky.

5.10.2018

Vondrka se rozjel a sestřelil Pardubice

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Před startem sezony hlásil, že jakožto starší hráč se rozjíždí pomaleji. A zdá se, že útočník hokejové Boleslavi Michal Vondrka se konečně rozjel.

5.10.2018

Hokejový pojem Kadlec. Hraje dokonce déle než Jágr

Kolín - Hokejista Kolína Jiří Kadlec v létě oslavil narozeniny číslo 47. A i když to vypadalo, že brusle pověsí na hřebík, opak se stal pravdou. Sice ukončil kariéru v kolínském druholigovém áčku a přemístil se z ledu na střídačku Kozlů, nakonec ale brusle znovu obul a zase sází góly.

5.10.2018

Duda se loučí s Benátkami. Nevyloučil ale šanci na návrat

Benátky nad Jizerou – Deset zápasů, tři góly, stejný počet asistencí. Ale především obrovská porce zkušeností pro mladý prvoligový tým. S tím je teď ale konec. Devětatřicetiletý hokejový útočník Radek Duda ohlásil v rozhovoru pro klubový web svůj odchod z Benátek.

2.10.2018

Vlašim na vrcholu blaha. Otočila ztracené derby

Střední Čechy – Jediný z šestnáctky týmů se může po třetím kole krajské hokejové ligy pyšnit stoprocentní bilancí. Čáslav potvrdila výborný vstup do sezony i v Poděbradech. V západní skupině se o první body připravily ve vzájemném duelu Příbram a Černošice. Šlágrem kola bylo podle předpokladů derby mezi Vlašimí a Benešovem.

2.10.2018

Sudí ukončil předčasně hokejový zápas, jeden z týmů neznal pravidla

Milevsko - Teprve tři kola mají za sebou hokejisté ve Středočeském kraji a obě soutěže dospělých už evidují nedohrané utkání. Necelý týden po předčasném konci mezi Rakovníkem a Slaným (v závěru vypadla elektřina) odcházeli předčasně z ledu aktéři dohrávky úvodního kola soutěže mezi Božeticemi a Žebrákem.

1.10.2018

Bícha se živí hokejem ve Francii, Kosoř a fotbal jsou pro něj radostí

Střední Čechy /ROZHOVOR/ - Dříve jste mohli Mikuláše Bíchu týden co týden vídat, jak sází góly na fotbalových hřištích v dresu Kosoře. Nyní už sbírá starty za celek hrající středočeskou I.A třídu jen tehdy, když nemusí být na ledě. Pětadvacetiletého mladíka totiž živí hokej, jeho jméno najdete na soupisce klubu Mont Blanc ve druhé nejvyšší soutěži ve Francii. „Jakmile to bude jen trochu možné, tak zase přiletím a Kosoři budu chtít pomoct,“ říká v rozhovoru pro Deník.

30.9.2018

Hokejisté Mladé Boleslavi utrpěli po dvou výhrách debakl v Liberci

Liberec /FOTOGALERIE/ - S výhrami nad Kometou a Spartou vyrazili hokejisté BK Mladá Boleslav na velmi neoblíbený led do nedalekého Liberce. Ten měl za sebou také parádní představení, když v pátek vyhráli na ledě Zlína 7:2. Dobrou formu v nedělním zápase ale potvrdili jenom domácí, kteří smetli mladoboleslavské hosty poměrem 8:3 a během víkendu nasázeli za dva zápasy patnáct branek.

28.9.2018

Hokejisté Benátek rozhodli s Litoměřicemi ve třetí třetině

Benátky nad Jizerou - Hokejisté Benátek zastavili sérii čtyř porážek v řadě, když v osmém kole zdolali na domácím ledě Litoměřice 4:2. Po dvou třetinách byl stav vyrovnaný 2:2. Divoká byla pátá minuta zápasu.

28.9.2018

Kometa a Sparta. Bruslaři se rozjeli a kosí silné soupeře

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Zatímco úvodní tři zápasy hokejisté Mladé Boleslavi prohráli, čtvrtý a pátý už patřil jim. Po výhře 2:0 na ledě úřadujícího mistra v Brně si doma poradili i s dalším slavným klubem. Poměrem 3:1 v pátečním svátečním odpoledni totiž porazili pražskou Spartu.

23.9.2018

Bruslaři mají první výhru! Urvali ji na ledě mistra

Brno - Hokejisté BK Mladá Boleslav slaví první letošní výhru. Ve čtvrtém kole jí získali překvapivě na ledě úřadujícího mistra v Brně.

23.9.2018

Kudrna: Výsledek je nepřijatelný

Benátky nad Jizerou - Ústecký Slovan znovu naděloval. Soupeři opět nasypal sedm branek, tentokrát to na vlastním ledě odnesly Benátky nad Jizerou.

21.9.2018

Bruslaři vyhořeli v závěru

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Boleslavské trápení v úvodu sezony pokračuje. Hokejisté Bruslařského klubu nedokázali bodovat ani ve třetím utkání letošní sezony a po porážce s Vítkovicemi 1:3 a výhře Liberce v Chomutově se propadli dokonce na poslední příčku nejvyšší české soutěže.

17.9.2018

Benátky favorita nezastavily

Benátky nad Jizerou – Devět branek a pohledný hokej, přesně to přinesl zápas mezi hokejisty Benátek a Kladna. Již ve druhé minutě otevřel střelecký účet Kubík a předznamenal tím průběh celého utkání.

17.9.2018

Blamáž na ledě karlovarského nováčka

Karlovy Vary – Po domácí porážce od Litvínova v úvodním kole letošní extraligy zajížděli Bruslaři k reparátu na led nováčka do Karlových Varů. Zpátky se však vracejí s prázdnou na kontě bodů, vstřelených gólů a čtyřmi inkasovanými.

15.9.2018

Bruslaři do sezony vykročili levou

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Plánují úspěšnou sezonu. Vkročili však do ní levou nohou. Hokejisté BK Mladá Boleslav zahájili letošní ročník extraligy domácí porážkou 3:4 s Litvínovem.

13.9.2018

Bruslaři hostí doma Litvínov

Mladá Boleslav – Letní přestávka je minulostí. V pátek se roztočí kola dalšího ročníku hokejové extraligy. A mladoboleslavští Bruslaři ho zahájí na domácím ledě. Od tradičních 17.30 hodin hostí Chemiky z Litvínova. A po povedené přípravě, během níž neprohráli ani jedno utkání v základní hrací době, půjdou do zápasu v pozici favorita.

11.9.2018

Bruslaři: Chceme do play-off!

Mladá Boleslav – Hokejisté BK Mladá Boleslav vstupují do nové sezony s jasným cílem – odčinit dvě poslední nepovedené sezony. „Hlavně ta minulá byla ostudná,“ zhodnotil minulý ročník extraligy, ve kterém se Bruslaři propadli po základní části až do play-out sportovní manažer klubu Jaromír Látal. „Naštěstí jsme ale play-out zvládli velmi rychle a neměli jsme strach s bojem o záchranu,“ dodal šéf klubu Jan Plachý.

10.9.2018

Příjemné překvapení, Benátky přemohly Jestřáby

Benátky – Ve druhém kole hokejové Chance ligy překvapily Benátky, které doma přehrály díky výborným přesilovkám ambiciózní Prostějov 6:4.

7.9.2018

INFOGRAFIKA: Chance liga v sobotu startuje. Hlavní hvězdou je Jaromír Jágr

Střední Čechy /INFOGRAFIKA/ – Hokejová Chance liga v sobotu odšpuntuje bublinky nového ročníku své soutěže. Ta je stále populárnější, navštěvovanější a i proti nebylo pro agenturu BPA zastupující český hokej (a nově i první ligu) tak složité, aby sehnala v šibeničním termínu nového partnera. Tou je sázková společnost Chance.

5.9.2018

Boleslav uvolnila Kladnu Říhu, přijde i Američan?

Mladá Boleslav, Kladno – Teprve ve středu došlo definitivně k přesunu obránce Jiřího Říhy z extraligové Mladé Boleslavi do prvoligového Kladna. Kluby hostování produktivního beka, který už si za rytíře zahrál přípravu pro Ústí nad Labem, potvrdily.

28.8.2018

Radek Duda hrál a skóroval za Benátky, Boleslav nestačila na účastníka KHL

Benátky nad Jizerou – S nečekanou a hvězdnou posilou vyrukovali hokejisté Benátek nad Jizerou do úterního přípravného zápasu proti pražské Slavii. V jejich dresu se totiž objevil hokejista, který má řadu zkušeností a zážitků právě z angažmá u sešívaných. Benátky testují devětatřicetiletého bouřliváka Radka Dudu, který strávil poslední dvě sezony v německé druhé lize v celku EHC Freiburg.

21.8.2018

Stane se hvězdnou posilou Rytířů baron Říha?

Kladno – Dva roky snilo hokejové Kladno o obránci schopném efektivně řídit přesilovou hru. Alespoň na úterní zápas ho získalo, v přípravě proti Ústí nad Labem v jeho dresu debutoval Jiří Říha.

16.8.2018

Bruslaři se zahraničním soupeřem opět padli v nájezdech

Mladá Boleslav – Po úterní porážce v nájezdech proti Slovanu Bratislava zopakovali hokejisté Mladé Boleslavi stejný výsledek také ve čtvrtečním zápase proti kazašské Karagandě.

14.8.2018

Bruslaři uhráli se Slovanem remízu

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ – Hokejisté Boleslavi si v úterý poprvé v historii klubu zahráli proti účastníkovi Kontinentální hokejové ligy, když jim soupeřem byl slovenský Slovan Bratislava. A ten v úvodní třetině přehrával domácí celek, po zásluze se dostal i do vedení. V 15. minutě byl na konci přesilovkové souhry Michal Řepík.

14.8.2018

Bruslaři jdou proti celku z KHL

Mladá Boleslav – Asi nejzajímavější domácí měření sil v rámci letního přípravného období čeká na hokejisty Bruslařského klubu dnes. To se totiž od 18 hodin postaví poprvé ve své historii účastníku Kontinentální hokejové ligy. Jejich soupeřem bude slovenský Slovan Bratislava.

10.8.2018

Kozlové vyhráli první přátelák, stěhují se do Kolína

Vrchlabí – Nejpozději v pondělí vyjedou kozlové v přípravě poprvé na domácím ledě. Tam se stěhují po dvou týdnech v Poděbradech a jednom přátelském utkání. To sehráli ve Vrchlabí. A úvod přípravy jim vyšel vyhráli 1:0 po prodloužení.

9.8.2018

O výhru přišli vteřinu před koncem

Liberec /FOTOGALERIE/ – 59:59! Přesně tolik ukazovala časomíra přípravné odvety mezi hokejisty Liberce a Mladé Boleslavi, když domácí Hudáček svým druhým gólem v utkání srovnal na 4:4.

2.8.2018

Pardubice – Hokejisté Mladé Boleslavi odehráli svůj první přípravný zápas na nadcházející sezonu na ledě Pardubic. Pro ně šlo o druhý zápas, avšak první celý. Ten úvodní proti ruskému Jekatěrinburku byl ukončen v první třetině za stavu 0:2 po nepříjemném zranění útočníka Torčeňuka.

1.8.2018

Vampolu vylákala z důchodu osobnost Jágra a postupové ambice

Kladno /ROZHOVOR/ – Do extraligy už podle dohody s Mladou Boleslaví nemohl, do zahraničí se nechtělo jemu ani jeho rodině. Do Budějovic, kde končil minulou sezonu, to má zase daleko. Přesto Petr Vampola nakonec hokejový důchod odložil a včera se hlásil u nového zaměstnavatele, Jaromíra Jágra. Ten mu na jaře zavolal a někdejšího spolubojovníka z reprezentace přesvědčil, že jeho mladým Rytířům ještě má co nabídnout.

24.7.2018

Bruslaři si už znovu zvykají na led

Mladá Boleslav - Po týdnech dřiny na suchu se dočkali. Hokejisté Bruslařského klubu v pondělí poprvé v rámci letní přípravy naskočili na ledovou plochu.

1.7.2018

Pletka: Kromě hokeje si chodím jednou týdně zahrát tenis, ten mě baví

Mladá Boleslav – Zůstal i po skončení své profesionální hokejové kariéry rodák z Mladé Boleslavy u hokeje? Odpověď na tuto otázku zní ano. Tento zkušený matador, který dokázal vyhrát i mistrovský titul s Plzní v sezoně 2012/2013 se i nadále živí hokejem.

27.6.2018

Za Růžičku zaskočí opora Slovinska

Mladá Boleslav – Brankáře Jana Růžičku, který se zranil v rámci letní přípravy boleslavských hokejistů, zastoupí v Bruslařském klubu Gašper Krošelj. Jednatřicetiletý reprezentant Slovinska a účastník letošní olympiády se podle klubového webu dohodl na angažmá v délce několika měsíců.

27.6.2018

Vampola do důchodu nejde, zahraje si s Jágrem

Kladno – Hokejové Kladno se přece jen domluvilo s Petrem Vampolou a mistr světa z roku 2010 ho posílí v příští sezoně. Vampola tak ruší oznámený konec kariéry a do Kladna se vrací po dlouhých 15ti letech. Tehdy pomohl Středočechy dostat do extraligy a stejný úkol před sebou má i nyní.

21.6.2018

Druhá hokejová liga má nový model

Střední Čechy – Podle nového itineráře pojede v novém soutěžním ročníku II. ligy hokejistů. Zatímco poslední dva roky se hrálo ve třech skupinách, předtím dokonce ve dvou a nyní budou hned čtyři. Sever, Střed, Jih a Východ. Změna se pochopitelně týká i středočeských celků.

24.5.2018

Změna v krajské lize. „Pézetku“ střídají Zajícovi muži

Střední Čechy – Mladý tým hokejistů PZ Kladno si v minulé sezoně uchoval příslušnost ke krajské lize, v novém ročníku ale jeho místo zaujmou Kralupy. Vedení kladenského celku nepodalo přihlášku. Svaz oslovil tým z prvního nepostupového místa nedávné baráže a klub z Mělnicka kývl.

17.5.2018

Češi padli ve čtvrtfinále s USA. Sen o semifinále rozmetal Kane

/FOTOGALERIE, ANKETA/ Šest let od poslední medaile, tři roky od posledního semifinále. Taková byla čísla před čtvrtfinále letošního mistrovství světa. A nelichotivá série českých hokejistů se opět prodloužila. Americký kapitán Kane ukázal svou extratřídu a poslal svůj tým mezi nejlepší čtyřku při výhře 3:2.

17.5.2018

ON-LINE: Češi medaili z MS nepřivezou. Nezvládli čtvrtfinále s USA

Čeští hokejisté skončili na světovém šampionátu těsně před branami semifinále. Nad jejich síly byl v Dánsku ve čtvrtfinále výběr Spojených států vedený hvězdným Patrickem Kanem. Se zámořským celkem prohráli 2:3. Trenér Josef Jandač tak své působení u národního týmu ukončí bez medaile.

15.5.2018

HOTOVO! Česko vyzve ve čtvrtfinále USA

Dánsko - Je rozhodnuto. Český tým ve čtvrtfinále narazí na výběr Spojených států amerických. Rozhodl o tom dnešní zápas skupiny B, ve kterém Finsko zdolalo právě USA vysoko 6:2.

14.5.2018

Raffl trápil české beky. Výhru nad Rakouskem nakonec zařídil Hyka

I sto let po odchodu z monarchie dál platí, že Češi hrají lepší hokej než Rakušané. V posledním zápase skupiny oběma týmům o mnoho nešlo, spíše o čest, přesto se hrál mnohem lepší zápas než ty předešlé dva. Češi nakonec snaživého protivníka zdolali díky lepšímu startu těsně 4:3.

13.5.2018

Dva góly Pastrňáka a Horáka i bleskovka Nečase. Češi si pohráli s Francií

/ANKETA, FOTOGALERIE/ Snadná práce. Čeští hokejisté přehráli Francii 6:0 v předposledním utkání skupiny A na mistrovství světa v Dánsku. Národní tým soupeře přestřílel neskutečným poměrem 55:10.

11.5.2018

Češi splnili povinnost s Běloruskem, Francouz má nulu

/FOTOGALERIE/ Už počtvrté na mistrovství světa v dánské Kodani mohla zaznít česká hymna. Čeští hokejisté splnili povinný úkol a porazili Bělorusko 3:0 a připsali si do tabulky skupiny A tři body a s aktuálním počtem devíti bodům poskakuje na třetí místo tabulky za vedoucí Švédsko a Rusko.