KLÁRA Dlouhá přišla na svět 26. ledna s mírami 3,04 kilogramů a 48 centimetrů. S maminkou Andreou a tatínkem Petrem bude bydlet v Mladé Boleslavi. Doma se na ni už těší sestřička Veronika.

Zdroj: Foto/rodina

KRYŠTOF Pelc se narodil 1. února. Vážil 3,64 kilogramů a měřil rovných 50 centimetrů. Maminka Monika a tatínek Lukáš si ho odvezou domů do Mělníka.

Zdroj: Deník/Šárka Adámková

EMMA Křováčková přišla na svět  4. února s mírami 3,26 kilogramů a 50 centimetrů. S maminkou Jitkou a tatínkem Květoslavem bude bydlet v Milovicích.

EMMA Křováčková přišla na svět 4. února s mírami 3,26 kilogramů a 50 centimetrů. S maminkou Jitkou a tatínkem Květoslavem bude bydlet v Milovicích.

Zdroj: Deník/Šárka Adámková

ŠTĚPÁN Filčík se narodil 2. února rodičům Petře a Rastislavovi z Luštěnic. Vážil 3,8 kilogramů a měřil 50 centimetrů. Doma se už na něj těší sourozenci Jakub a Nikola.

Zdroj: Deník/Šárka Adámková

ADAM Šalacha se narodil 1. února, vážil 2,65 kilogramů a měřil 48 centimetrů. S maminkou Evou a tatínkem Peterem bude bydlet v Mladé Boleslavi.

Zdroj: Deník/Šárka Adámková

EMA Slavíková přišla na svět 5. února s mírami 3,29 kilogramů a rovných 50 centimetrů. S maminkou Petrou a tatínkem Rostislavem bude bydlet v Mladé Boleslavi.

Zdroj: Deník/Hana Vránková

DAVID Balda vykoukl na svět 5. února, vážil 2,88 kilogramů a měřil 48 centimetrů. Maminka Liliya a tatínek Radek si ho odvezou domů do Kosmonos, kde na něho čeká bráška Pavel.

Zdroj: Deník/Hana Vránková

NATÁLIE Formanová se narodila 7. února, vážila 3,3 kilogramů a měřila 49 centimetrů. Společně s maminkou Boženou a tatínkem Petrem bude bydlet v Milovicích, kde na ni čekají sourozenci Leonard, Daniel, Milánek, Deniska, Petr a Marek.

Zdroj: Deník/Hana Vránková

JAN Ondrášek se narodil 5. února mamince Ireně a tatínkovi Janovi. Vážil 4,87 kilogramů a měřil 54 centimetrů. Doma v Kochánkách se na něho těší tříletá sestřička Kateřina.

Zdroj: Deník/Hana Vránková

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
Koho z politické scény považujete za škůdce polistopadového vývoje?
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: Deník