Danielek Rudolf je od 6. prosince pokladem rodičů Dagmary a Václava z Bezděčína. Vážil 4, 17 kg a měřil 52 cm. Doma se těší Šimon a Mikuláš.

Zdroj: Helena Fričová

Kristýnka Prášková spinká spokojeně v náruči tatínka Michala. Mamince Denise se narodila 9. prosince, vážila 2,73 kg a měřila 46 cm.

Zdroj: Helena Fričová

Jiřík Gottwald dostal 5. prosince jméno po tatínkovi. Po porodu vážil 2,76 kg. Ze syna se raduje i maminka Edita. Doma bude v Bradlci.

Zdroj: Helena Fričová

Jáchym Vltavský je od 7. prosince největším pokladem svých rodičů. Chlapeček  po porodu vážil 3, 63 kg, měřil 51 cm. Doma bude v Bělé p. B.

Jáchym Vltavský je od 7. prosince největším pokladem svých rodičů. Chlapeček po porodu vážil 3, 63 kg, měřil 51 cm. Doma bude v Bělé p. B.

Zdroj: Helena Fričová

Esterku Klímovou přivedla 6. prosince na svět maminka Barbora. Její provorozená dcera vážila 3, 38 kg, měřila 47 cm. Doma bude v Boleslavi.

Zdroj: Helena Fričová

Pepíček Mařík je od 8. prosince prvorozeným synem Anny Maříkové a Ladislava Dupaje z Krásné Vsi. Vážil 3, 57 kg a měřil 49 cm.

Zdroj: Helena Fričová

Sebastiánek Hrubý přišel na svět 7. prosince, vážil 3, 31 kg a měřil 51 cm. Z prvorozeného syna se radují rodiče Adéla a Jan z Benátek nad Jizerou.

Zdroj: Helena Fričová

Danielka Morávková se narodila 7. prosince Alici a Danielovi z Provodína. Vážila 3,66 kg, měřila 50 cm. Doma se těší Terezka, Alička a Jarda.

Zdroj: Helena Fričová

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
Co vám nejvíce vadilo na socialismu?
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: Deník