Předchozí
1 z 3
Další

LEDEN

Sobota 20. ledna

Příprava: Mladá Boleslav B - Benátky 1:0 (72. Vostřel, hráno na UMT 9. ZŠ)

Zimní turnaj v Brandýse: Horky – Kosmonosy 1:6

Středa 24. ledna

Tipsport liga: Mladá Boleslav B - Chrudim 1:2 (38. Vlček - 52. Řezníček, 76. Zvolánek)

Čtvrtek 25. ledna

Mladá Boleslav: Odlet na soustředění do Turecka

Zimní turnaj v Brandýse: Dobrovice – Přední Kopanina 0:2 (56. Hájek, 89. Mainolfi)

Z turnaje starých gard na umělé trávě v Brandýse na Spořilově
Podívejte se: Gardy hrály turnaj v Brandýse, na startu i Hlavno a Předměřice

Sobota 27. ledna

Příprava: Mladá Boleslav - FC LNZ Cherkasy 5:1 (1:0, 57., 63. a 77. Pulkrab, 23. Karafiát, 80. Žitný, hráno v rámci soustředění v Turecku), Mladá Boleslav B - Dukla Praha B 2:2 (1:1, za Boleslav 31. Kaulfus, 72. Howard, hráno na UMT 9. ZŠ)
Zimní turnaj v Brandýse: Kosmonosy – Dobrovice 2:1 (50. Hošťálek, 75. Kubelka - 65. z pen. Sedláček), Velim – Horky 4:1 (za Velim Hannich 2, Šindelář, Vácha)

Neděle 28. ledna

Příprava: Rapid Liberec - Dolní Bousov 1:12 (1:4, Tomíček 5, Zahustel 4, Keszeg 2, Boček)

Středa 31. ledna

Příprava: Mladá Boleslav - FC Buducnost 2:0 (1:0, 38. Kadlec, 68. Kušej, hráno v rámci soustředění v Turecku)

Únorový program na další straně článku ►►►

ÚNOR

Čtvrtek 1. února

Mnichovo Hradiště: Odjezd na soustředění do Vrchlabí

Sobota 3. února

Příprava: Mladá Boleslav - PFC Ludogorets Razgrad 1:1 (1:1, 32. Ladra - 14. Tekpetey, hráno v rámci soustředění v Turecku), Kolín - Benátky 1:1 (0:1, 84. Neuberg - 21. Hrdý), Rejšice – Poříčany 1:7 (1:3, M. Korec - Janko 3, Bím 2, Motrunich, Dukay, hráno na UMT v Benátkách)
Zimní turnaj v Brandýse: Spoje Praha – Kosmonosy 2:2

Divize C, 1. kolo: SK Benátky n. J. - FK Dobrovice (1:0), hráno 6. 8. 2023
ANKETA: Zvolte nejoblíbenější fotbalový klub okresu Mladá Boleslav za rok 2023!

Neděle 4. února

Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště: Návrat ze soustřední
Příprava: Admira Praha - Mladá Boleslav B 2:1 (1:0, 12. Horák, 51. Záruba - 65. Dohalský), Vrchlabí - Dolní Bousov 2:3 (za hosty Tomíček 2, Boček z penalty).

Středa 7. února

Zimní turnaj v Brandýse: Brandýs – Horky 8:3 (4:1, za domácí Bodnár 2, Braborec 2, Bárta, Staněk, Gebert, Hrčka)

Sobota 10. února

FORTUNA:LIGA: Plzeň - Mladá Boleslav 1:1 (0:0, 63. Chorý – 87. Ladra z penalty)
Příprava: Loko Vltavín - Mladá Boleslav B 0:0, Rejšice – Sadská 7:0 (4:0, Korec 3, M. Novák 2, Mynář, Chládek, hráno na UMT v Benátkách), Mnichovo Hradiště - Železný Brod 1:2 (1:1, za MSK 20. Šimek, hráno v Turnově)
Zimní turnaj v Brandýse: Dobrovice - Horky 6:1 (0:0, 51. a 85. Volf, 70. a 82. Bičiště, 47. Pánek, 79. Zörkler - 89. Lazarov), Kosmonosy – Žižkov B 5:1

Neděle 11. února

Příprava: Dolní Bousov B - Sporting MB 2:5 (1:1, za Sporting Schmidt 3, L. Urban, Milčinský, hráno na UMT v Jičíně)

Středa 14. února

Zimní turnaj v Brandýse: Dobrovice – Velim

I. B třída, skupina B, 6. kolo: AFK Eletis Lužec - Sokol Chotětov (4:1), 23. 9. 2023
„Vražedná“ B-třída v poločase. I neporažený lídr myslí především na záchranu

Sobota 17. února

FORTUNA:LIGA: Mladá Boleslav - Ostrava 1:3
Příprava: Meteor Praha - Benátky 1:2 (1:1, 24. Slavata z pen. - 7. a 65. Bodlák, hráno na UMT Bedřichovská), Pěnčín - Dolní Bousov 0:0 (hráno v Jablonci), Rejšice – Čelákovice 1:1 (0:1, za Rejšice Mynář, hráno na UMT v Benátkách), Benátky B - Tetín 5:1 (3:1, N. Zmij, Bohdan, Plichta, Outěřický, R. Růžička), Mnichovo Hradiště - Hrádek nad Nisou (v Turnově)
Zimní turnaj v Brandýse: Brandýs – Dobrovice 1:0 (86. Fabián), Spoje Praha - Horky n. J. 3:4, Přední Kopanina - Kosmonosy 3:0

Neděle 18. února

Příprava: Mladá Boleslav B - Nový Bydžov 3:1 (0:0, za Boleslav Vlček, Kaulfus, vlastní), Kosořice - Bakov 4:1 (2:1, za Kosořice Hančar 2, Zahula, Archman, hráno na UMT v Jičíně), Nová Paka - Řepov (UMT), Luštěnice - Pátek (UMT Benátky), Krchleby - Předměřice (UMT Benátky), Krnsko - Milovice 3:5 (za Krnsko Surduk, Hradec, Firický, hráno na UMT v Benátkách)

PODÍVEJTE SE: fotogalerie z utkání Mladá Boleslav B - RMSK Cidlina:

Středa 21. února

Bakov: Odjezd na soustředění do Horní Branné

Sobota 24. února

FORTUNA:LIGA: 15.00 Hradec Králové - Mladá Boleslav
Příprava: 10.00 Benátky - Český Brod (v Kochánkách), 14.00 Benátky B - Krchleby (UMT), 16.00 Rejšice – Mnichovo Hradiště (UMT Benátky), 18.00 Chotětov - Milovice (UMT Benátky)
Zimní turnaj v Brandýse: 10.00 Brandýs – Kosmonosy, 14.00 Žižkov B – Horky, 16.00 Dobrovice – Spoje Praha
Bakov: Návrat ze soustřední v Horní Branné

Neděle 25. února

Příprava: 10.00 Mladá Boleslav B - Kosmonosy (Městský stadion MB), Dolní Bousov B - Sporting MB, 14.00 Luštěnice - Městec Králové (UMT Benátky), 16.00 Lysá n. L. - Semice (UMT Benátká), Jičín - Dolní Bousov, 18.00 Čejetice - Čistá (UMT Benátky)

BŘEZEN

Sobota 2. března

FORTUNA:LIGA: 15.00 Mladá Boleslav - České Budějovice
ČFL: 14.30 Zápy – Mladá Boleslav B
Příprava: ČAFC Praha - Benátky, Bakov - Bělá p. B., Mnichovo Hradiště - Nymburk (termíny a hřiště budou upřesněny), 14.00 Chotětov - Doksy (UMT Benátky), 14.30 Rejšice – Kosořice, 18.00 Řepín - Akuma MB (UMT Benátky)
Zimní turnaj v Brandýse: 12.00 Žižkov B – Dobrovice, 14.00 Přední Kopanina – Horky, 16.00 Kosmonosy – Velim

Neděle 3. března

Příprava: 12.00 Řepov - Vykáň (UMT Benátky), 14.00 Luštěnice - Semice (UMT Benátky), 16.00 Straky - Dlouhá Lhota (UMT Benátky), 18.00 Ambassadors Praha - Sporting MB (UMT Aritma Praha)

Sobota 9. března

FORTUNA:LIGA: 15.00 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav
ČFL: 14.30 Ústí n. L. - Mladá Boleslav B
Divize: 10.30 Velké Hamry - Kosmonosy
I. A třída: 14.30 Dolní Bousov - Psáry, Horky - Luštěnice, Rejšice - Pšovka, Hlízov - Kosmonosy B
Příprava: 10.00 Chotětov B - Křinec (UMT Benátky), 12.00 Řepov - Lysá n. L. (UMT Benátky), 14.00 Benátky B - Pečky (UMT), Bakov - Doksy

Neděle 10. března

Divize: 14.30 Benátky - Letohrad, Turnov - Dobrovice
Krajský přebor: 14.30 Mnichovo Hradiště - Průhonice
Příprava: 10.00 Chotětov - Jíkev (UMT Benátky), 12.00 Řepín - Čejetice (UMT Benátky), Ledce - Sporting MB (termín a hřiště budou upřesněny)

Sobota 16. března

FORTUNA:LIGA: Mladá Boleslav - Olomouc
ČFL: 15.00 Pardubice B - Mladá Boleslav B
Divize: 15.00 Dobrovice - Benešov, Kosmonosy - Benátky
Krajský přebor: 15.00 Velim - Mnichovo Hradiště
I. A třída: 15.00 Luštěnice - Úvaly, Psáry - Rejšice
Příprava:
 14.00 Benátky B - Milovice (UMT), 14.30 Bakov - Kopidlno, Řepov - Ostrá (termín a hřiště bude upřesněno)

Neděle 17. března

I. A třída: 15.00 Lysá n. L. - Dolní Bousov, Kosmonosy B - Horky

Pondělí 18. března

Příprava: 18.00 Černiv - Sporting MB (UMT Český Dub)

Sobota 23. března

ČFL: 10.15 Mladá Boleslav B - Živanice
Divize: 15.00 Vysoké Mýto - Dobrovice
Krajský přebor: 10.30 Milín - Mnichovo Hradiště
I. A třída: 15.00 Horky - Nymburk, Dolní Bousov - Luštěnice, Rejšice - Lysá n. L.
I. B třída: 15.00 Chotětov - Hovorčovice

Neděle 24. března

Divize: 15.00 Turnov - Kosmonosy, Benátky - Hlinsko
I. A třída: 15.00 Úvaly - Kosmonosy B
I. B třída:
 15.00 Záryby - Pěčice, Řepov - Benátky B, Zeleneč - Bakov

Sobota 30. března

FORTUNA:LIGA: Mladá Boleslav - Zlín
ČFL: 15.00 Most/Souš - Mladá Boleslav B
Divize: 10.30 Slavia Hr. Králové - Benátky, 16.30 Dobrovice - Čáslav, Kosmonosy - Benešov
I. A třída: 16.30 Boh. Poděbrady - Horky, Luštěnice - Rejšice
I. B třída: 10.15 Čelákovice - Chotětov, 16.30 Hovorčovice - Řepov, Bakov - Líbeznice, Pěčice - Lužec

Neděle 31. března

Krajský přebor: 16.30 Mnichovo Hradiště - Tuchlovice
I. A třída:
16.30 Kosmonosy B - Dolní Bousov
I. B třída: 16.30 Benátky B - Obříství