Kněžmost – Předměřice 2:1 (1:0)
První poločas se hrál pod taktovkou domácích, ale z řady šancí se prosadil pouze v 16. minutě po střele Kastnera z trestného kopu. V úvodu druhého dějství mohl navýšit skóre domácích Hybner, ale brankář Houška jeho střelu vyrazil na roh. Naopak udeřilo o tři minuty později na druhé straně, kdy se uvolnil ve vápně Jůza přes tečujícího obránce a míč zaplul do pravého horního roku domácí branky. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, když Škaloud po hodině hry střelou na zadní tyč vrátil Kněžmostu vedení. O minutu později mohlo být opět vyrovnáno, ale Macek zastoupil již překonaného gólmana na brankové čáře a uklidil míč do bezpečí. Poté už měli domácí drtivý tlak, který vyústil pouze v neuznaný gól Štěpánka, jenž dorážel z ofsajdu střelu Kastnera, která se odrazila od tyče.
Branky: 16. Kastner, 58. Škaloud – 49. Jůza. Rozhodčí: Salač. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Hráč zápasu: Kastner – Houška.

Kosořice – Dlouhá Lhota B 1:1 (1:1)
Sestavu kosořického týmu v duelu s Dlouhou Lhotou dával dohromady Ladislav Drahota, který na trenérském postu nahradil Radka Jireše. Do základní sestavy však musel nominovat i sebe na post brankářské jedničky a nahradil zraněného Krause.
Právě Drahota již v první minutě přihlížel nebezpečné střele Šolce. Na druhé straně hledal Batala kolmou přihrávkou Macháče, toho si však obrana pohlídala. Hráčům Dlouhé Lhoty se v dalších minutách podařilo ovládnout střet hřiště dobrou kombinací. Javůrkova šance z 18. minuty se však zrodila u levé postranní čáry. Dlouholhotský záložník si míč navedl na střelu a gólman jeho pokus vytáhl z pod břevna. Paradoxně se ale skóre měnilo ve prospěch domácích. Krausův přímý kop lehce hlavou přizvedl Pára a gólman nestačil zareagovat – 1:0. Hned po rozehrávce však hosté zakombinovali ve středu hřiště a Novák technicky z jedné trefil míč kolem obránce k tyči – 1:1. I nadále se hrálo podle not hráčů Dlouhé Lhoty a domácí museli spoléhat hlavně na brejky. Oba brankáři byli na dlouhou dobu bez práce. Až ve 45. minutě zahrál kosořický Niklfeld přímý kop k tyči, ale gólman byl pozorný.
Hned v úvodu vyrazil domácí Drahota ránu Krále a vzápětí i dorážku Šolce. Fotbalisté Dlouhé Lhoty zkoušeli štěstí ze střední vzdálenosti, jenže většina střel končila vysoko nad. Druhý poločas byl vyrovnaný s minimem šancí, kdy útoky Kosořických často končily postavením mimo hru. Obě mužstva dostala v závěru utkání výhodu standardní situace z hranice velkého vápna. Za zmínku stojí přímý kop Dlouhé Lhoty. Střelu vyrazil brankář vedle a dobíhající hráč po střetu právě s gólmanem upadl, ale hlavní arbitr nechal pokračovat ve hře. Utkání tak skončilo spravedlivou remízou.
Branky: 19. Pára – 20. Novák. Rozhodčí: Khol. ŽK: 4:3. Diváci: 126.
Kosořice: Drahota – Batala (88. Kučera), Maška, Pára, Štecher – Grus, Kraus, Niklfeld, Adámek (74. Tříska) – Macháč (46. Fingerhut), Malík.
Dl. Lhota: Charvát – Brodský, Horák, Zdobinský, Koubek – Pastorek (62. Novotný), Král, Zelba, Javůrek – Novák, Šolc.

Kosmonosy – Čejetice 1:0 (1:0)
Domácí nastoupili s odhodláním potvrdit tři body získané v minulém kole na vedoucí Akumě. Již v 5. minutě se dostal do šance Došlý, ale nastřelil pouze hostujícího brankáře. O chvilku později ho napodobil druhý domácí útočník Keszeg a zakončení bylo stejné. V 19. minutě to zkusil střelou zpoza pokutového území Bažant, ale brankář jeho střelu vytěsnil na roh, mimo tři tyče vystřelil z dobré pozice agilní Došlý. Ten se nakonec svého gólového počinu dočkal ve 35. minutě, kdy potrestal hrubku hostujícího brankáře Hubáčka a dorazil míč do opuštěné branky. Po vstřelení gólu domácí vyklidili střed pole a až do přestávky se hrál nezáživný fotbal na obou stranách. Jedinými výjimkami byla střela domácího Krause a těsně před koncem neproměněná šance čejetického Jaroše po dlouhém autovém vhazování, kterou hasili domácí v poslední chvíli. Druhý poločas začal opět mírným náporem kosmonoských, kteří ovšem opět selhali v koncovce. V 52. minutě se řítil na branku Keszeg a o čtyři minuty později i Došlý. Výsledek byl v obou případech stejný – nastřelený Hubáček. Na druhé straně zahrozil Radek Šimáček, kdy ve stoprocentní šanci udržel naději domácích skvělým zákrokem Hošťálek. Zbytek utkání se odehrál mimo obě pokutová území. Jen v závěru hosté zahrozili sérií rohových kopů, ale ke změně skóre nedošlo a tak si domácí připsali další jarní výhru.
Branka: 35. Došlý. Rozhodčí: Kuka. ŽK: 0:0. Diváci: 85. Hráč zápasu: Bažant – Jaroš.
Kosmonosy: Hošťálek – Michalec, Pavlousek, Brodský, Fanta – Bažant, Kraus (77. Žďánský), Pavelka (85. Pekárna), M. Šimáček – Došlý, Keszeg (82. Polanka).
Čejetice: Hubáček – Čtyřoký (70. Šlechta), Havelka, Vránek, R. Šimáček – Malák, Tlášek, Kůtek (89. Bartoš), Průcha – Plintovič, Jaroš.

Řepov – Benátky B 3:6 (1:4)
Posílené Benátky šly do vedení a stoprocentně využily své šance už v prvním poločase. Druhý poločas byl herně i brankově vyrovnaný, nic na vítězství hostů už ale nic nezměnil.
Branky: Štěpán 3 – Mašek 3, Buryan, Krýda, Rozenkranz. Rozhodčí: J. Pažout. ŽK: 3:2. Diváci: 85. Hráč zápasu: Scheufler – Buryan.

Krnsko – Akuma 0:0
Utkání bylo vyrovnané. Šance byly na obou stranách, ale nakonec se zrodila bezbranková remíza.
Rozhodčí: Grešo. ŽK: 2:2. ČK: Novák (K). Diváci: 90. Hráč zápasu: Novák – Kamenický.

Židněves – Březno 3:1 (2:0)
Nejslavnější derby ve střední Evropě, jak ho uvedl hlasatel, patřilo na domácím hřišti obou klubů před narvaným hledištěm Židněvsi. Rozhodl už první poločas. Zatímco dva nebezpečné levokřídelní průniky březenské hvězdy Strnada, zakončené ranami na bližší tyč, vychytal Mikšík, Židněves byla při stejném počtu šancí bezchybná. Přísnou penaltu za postrčení Juroška proměnil v 19. minutě Sítař. Gól do šatny padl tak, že Jurošek vyhrál vzdušný souboj s brankářem Jelečkem, Mezerovu hlavičku ještě obrana hostů zablokovala, ale na Juroškovu dorážku byla bezmocná. V 56. minutě Juroškovu vyraženou přízemní střelu dorazil do sítě Szebesta – 3:0.
Židněveskou síť napínal po přestávce jen vítr, Březno se jeho poryvům nedokázalo přizpůsobit a míče končily v Klenici i pod koly jedoucích vozů.
Naopak bleskové kontry Židněvsi zakončoval dvakrát M. Měkota, ale tváří v tvář Jelečkovi neuspěl v 80. ani 89. minutě. „Hosté" upravili skóre až v nastavení. Strnadovu přihrávku proti noze využil Kepka, sice tak smazal Mikšíkovi čisté konto, ale Březno se ze sestupových příček neodlepilo.
Branky: 19. Sítař, 45. Jurošek, 56. Szebesta – 90.+3 Kepka. Rozhodčí: Stejskal. ŽK: 3:1. Diváci: 227. Střely na bránu: 6:4. Rohy: 1:7. Hráč zápasu: Jurošek – Strnad.
Židněves: Mikšík – Rusnák, Piršč (90. Jaroslav Beneš), Tůma, Hendrych – Mezera, Šimonek (90.+2 Hromádko), M. Měkota, Szebesta (86. Hanč) – Jurošek, Sítař.
Březno: Jeleček – Kojzar, Kepka, Šťastný, Veselý – Duška (46. Jiří Beneš), T. Měkota, Krupica (85. Dezsö), Bauer, Koudela (46. Bláha) – Strnad.

Kropáčova Vrutice – Kostelní Hlavno 4:2 (3:0)