Horky zahájily podzimní domácí premiéru v I. A třídě svižně. Aleš Kohout poslal míč do uličky Zelinkovi, který zakončil k pravé tyči. Akce měla takový úspěch, že si ji oba už v 9. minutě se zdarem zopakovali. Snad aby i opozdilci viděli, jak padnul první gól.

Z úspěchu se ale Horeckým zatočila hlava. Hned po rozehrání prošel po levém křídle snadno Tůma a jeho přihrávku poslal do brány bez přípravy Skála – 2:1. V prvním poločase ještě dorážel Cepka Zelinkovu střelu těsně vedle a sólo hbitého Zderadičky ztroskotalo na mladém brankáři Adamu Malíkovi.

Hned po přestávce rozvlnil Aleš Kohout z trestného kopu síť z vnějšku, ale už v 50. minutě trefil tyč a z dorážky završil hattrick Zelinka.

Hostům nezbyl po odhlášení ČFL a pádu o tři soutěže žádný hráč jarního kádru, přivezli výběr odchovanců kolem zkušených exligistů, brankáře Chadimy a útočníka Koubka. Jejich nejlepší hráč Zderadička vyhrál na vápně souboj s nedůrazným Malíkem a do prázdné brány snížil. Dvoubrankový náskok vrátil po rohu A. Kohouta hlavou stoper Boris Hucek, další letní posila Horek.

V 83. minutě si nerozuměl Mrvík s Malíkem, Kunice získaly roh a po opakovaném centru zakončil zblízka Příhoda – 4:3. Zápas rozsekla až penalta po Cepkově průniku přes tři hráče, z nichž ten poslední zahrál v pádu rukou. Skóre zpečetil hrdina dne Zelinka.

HORKY – KUNICE 5:3 (2:1)
Branky: 2., 9., 50. a 88. (PK) Zelinka, 69. Hucek – 10. T. Skála, 61. Zderadička, 83. Příhoda. Rozhodčí: Navrátilová. ŽK: 1:0. Diváci: 160. Střely na bránu: 8:5. Rohy: 7:6. Horky: A. Malík – Žižka, Mrvík, Hucek, Král – V. Kohout (90.+1 Petráš), A. Kohout (82. Vízek), Lukáš, Váňa – Cepka, Zelinka. Kunice: Chadima - M. Skála, Příhoda, Simandl - Janků, Kočí (90.+1 Chlubna), D. Prokš (16. M. Prokš), Tůma - Koubek, T. Skála, Zderadička.