Ve skupině A III. třídy získala Židněves první bod a pod sebe na poslední místo tabulky poslala boleslavský Sporting. Ten nedokázal bodovat ani na třetí pokus, když doma podlehl rezervě Bakova 1:3. Hosté vedli na Astonce už v 6. minutě 2:0 a náskok si pohodlně udržovali po celou dobu zápasu. Sporting jenom korigoval Boškem v poslední minutě z pokutového kopu. „Poté, co jsme se sami pasovali do role favorita III. třídy si musíme pořádně sednout na p**el a začít poctivě a pokorně makat," zlobil se po zápase domácí kouč Michal Bílek.

Strhující mač byl k vidění na Branžeži. Padlo v něm devět branek, ta vítězná dokonce v 90. minutě. Domácí šli v zápase s SKP jako první do vedení, ale v poločase vedli 2:1 hosté. Jejich náskok pak navýšil Pišinger. Ale domácí dvěma góly Kusého během dvou minut vyrovnali. Za šest minut ale dovršil hattrick z penalty Pišinger a hosté znovu vedli. O svůj náskok ale přišli deset minut před koncem, kdy vyrovnal Vladimír Krompaský. Poslední slovo ale měl hostující Žahourek. Na jeho branku z poslední minuty už neměli domácí čas zareagovat. SKP tak po třech kolech vévodí tabulce s plným počtem bodů.

Jivina si v pohodě poradila s Katusicemi. Přitom v úvodní půlhodině se hrál naprosto vyrovnaný zápas. Pak se ale dvakrát prosadil kanonýr Nedvěd, čímž otupil veškerou hostující snahu a ve druhém poločase už to byla jednoznačná režie Jiviny.
V prvním poločase se Řepov snažil překonat bělskou obrannou tvrz. To se mu podařilo pouze jednou a mohl litovat, protože v 73. minutě přišlo vyrovnání. Misky vah naklonil na domácí stranu pět minut před koncem Vaněk, ale ani to nebyl vítězný gól. Hosté totiž dokázali v poslední minutě srovnat Kalinou a odvézt si bod.

Drama s osmi góly bylo k vidění i ve Březně. Tady domácí zachraňovali bod proti Klášteru za remízu 4:4 pět minut před koncem, kdy na hattrick Dušky navázal jedním gólem Procházka.

První bod má vloni okres hrající Židněves. Ten vyválčila překvapivě na půdě do té doby suverénního béčka Dolnobousovského SK. Tady prohrávala po poločase 0:1, ale v rozmezí tří minut zápas otočila. Vedení však neudržela, když se trefil Petr Havel mladší.

III. třída sk. A – 3. kolo

Branžež – SKP 4:5 (1:2)
Branky: 53. a 55. Kusý, 13. Kysela, 80. V. Krompaský – 36., 51. a 61. Pišinger, 15. Prokhorov, 90. Žahourek. Rozhodčí: P. Pažout. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Hráč zápasu: V. Krompaský – Zdražil.

Jivina – Katusice 6:0 (2:0)
Branky: 38., 41. a 80. Nedvěd, 68. a 86. Opatrný, 61. Kima. Rozhodčí: Stejskal. ŽK: 1:2. ČK: 60. Klaus (K). Diváci: 100. Hráč zápasu: Matoušek – Kamenický.

Řepov – Bělá B 2:2 (1:0)
Branky: 11. Drahota, 85. Vaněk – 73. Fischer, 90. Kalina. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 4:2. Diváci: 80. Hráč zápasu: Kopa – Fischer.

Sporting – Bakov B 1:3 (0:3)
Branky: 89. Boško – 2. M. Louda, 5. Formáček, 44. Prokůpek. Rozhodčí: Chlastáková. ŽK: 0:0. Diváci: 40. Hráč zápasu: Filoun – Šavrda.

Březno – Klášter 4:4 (3:3)
Branky: 4., 22. a 41. Duška, 85. Procházka – 23. Smetana, 40. vlastní, 44. Železný, 60. Vasko. Rozhodčí: P. Pažout. ŽK: 3:0. Diváci: 60.

DBSK B – Židněves 2:2 (1:0)
Branky: 8. Stejskal, 67. Havel ml. – 50. Hanč, 53. Měkota. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 3:3. Diváci: 100.

V souboji béček Horek a Pěčic měli domácí převahu během celého zápasu, ale největší šanci prvního poločase zaznamenali hosté. Tu ale zahodili a domácí pak rozhodli o své výhře 2:0 v závěrečné čtvrthodině.

Domácí Krnsko si proti Ledcům překvapivě hladce dokráčelo pro tři body po výhře 3:0. Tu zařídil hattrickem domácí střelec Martin Šulc.
Zdětín sice polevil ze své pětigólové normy, ale ani na třetí pokus neinkasoval a opět bral tři body. Tentokrát rozhodl skvělý vstup do zápasu proti Strašnovu. Už po pěti minutách hry vstřelil nakonec jedinou branku zápasu Buryán. Poté převzali iniciativu hosté, ale nemohli překonat skvělého Skaláka v domácí brance.

Po vyrovnaném prvním poločase nakonec Nemyslovice Předměřice přestřílely. Hosté šli sice ve druhém poločase do vedení 2:1, ale Nemyslovice třemi góly skóre zápasu otočily.

Struhy měli proti Žerčicím převahu, ale fotbalové štěstí se k nim otočilo zády. Hosté totiž rozhodli o dělbě bodů tři minuty před koncem zápasu.
Jediný nedělní zápas rozhodla podobně jako ve Zdětíně jediná branka z páté minuty. Na svědomí ji měl hráč luštěnického béčka Radek Hrdlička, který tak byl jediným střelcem v utkání proti Skalsku.

III. třída sk. B – 2. kolo

Horky B – Pěčice B 2:0 (0:0)
Branky: 77. Váňa, 89. Doležal. Rozhodčí: Brodský. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Hráč zápasu: Hausmann – Horák.

Nemyslovice – Předměřice 4:2
Branky: 29. a 87. Hadváb, 73. a 80. Živec – 40. Pšenák, 55. Habada. Rozhodčí: Šebela. ŽK: 6:0. Diváci: 30. Hráč zápasu: Živec – Habada.

Krnsko – Ledce 3:0 (1:0)
Branky: 10., 49. a 52. Šulc. Rozhodčí: Janda. ŽK: 3:1. Diváci: 25. Hráč zápasu: Šulc – Kraus.

Zdětín – Strašnov 1:0 (1:0)
Branka: 5. Buryán. Rozhodčí: Vaňousek. ŽK: 1:4. ČK: 89. Řehák (S). Diváci: 80. Hráč zápasu: Skalák – Losík.

Struhy – Žerčice 2:2 (0:1)
Branky: 65. a 75. Šíma – 42. Hanák, 87. Mulač. Rozhodčí: Navrátil. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Hráč zápasu: Michal – Mulač.

Luštěnice B – Skalsko 1:0 (1:0)
Branky: 5. Hrdlička. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:3. Diváci: 40.