SKUPINA A

Sporting si doma poradil s rezervou Bělé. Po výhře 3:0 si pojistil pohodlnou pozici v klidném středu tabulky.

Domácí Řepov měl proti Klášteru skvělý vstup do utkání, když už ve 4. minutě vedl 2:0. Pak sice hostující Kandráč vyrovnal dvěma góly na 2:2, do přestávky si však vzali domácí náskok zpět, když vedli 5:2. Ve druhém poločase pak dvěma góly ještě stvrdili své vítězství.

Jivina měla doma proti Branžeži sice více ze hry, hlavně ve druhé půli se hrálo v podstatě na jednu branku, ale střelci ve svých příležitostech zklamali. Branžež si tak ze hřiště favorita odváží cenný bod po bezbrankové remíze.

V Bakově se hrál zápas dvou celků z čela tabulky a podle očekávání přinesl velmi kvalitní podívanou. O tu se starali převážně hráči hostujícího SKP Mladá Boleslav, kteří aspirovali na hřišti čtvrtého celku tabulky o posun do průběžného vedení. První poločas přinesl vyrovnanou hru i výsledek. Domácí dvakrát vedli, ale hosté dokázali v obou případech srovnat. Druhá půle se už odehrávala v režii hostujících Policistů, kteří domácí celek přehráli ve všech řadách.

Už příští víkend se čeká velká lahůdka. V neděli dopoledne přijede ke koupališti Jivina!

III. třída skupina A – 13. kolo

Sporting – Bělá B 3:0 (37. Knespl, 65. Sedlák, 85. Javůrek)

Řepov – Klášter 7:3 (1., 19. a 61. Kohout, 4. Veselý, 32. Uher, 37. Šťastný, 42. Štěpán – 13. a 17. J. Kandráč, 48. Železný)

Jivina – Branžež 0:0

Březno – Židněves 4:1 (19. a 45. Šubrt, 36. a 78. Koudelka – 55. Rusnak)

DBSK B – Katusice 7:1 (29. a 55. Dajč, 39. a 59. Tomíček, 3. Havel st., 79. Stejskal, 85. M. Šolc – 5. Knot)

Bakov B – SKP 2:5 (14. Resl st., 28. Smetana – 26. a 76. Prokhorov, 52. a 76. Zdražil, 35. Tomš).

SKUPINA B

Žerčice měly proti Skalsku po celý zápas výraznou převahu, ale kromě dvou gólů trefovaly brankovou konstrukci. A protože hosté se dokázali také dvakrát prosadit, tak se body nakonec dělily.

Ve šlágru kola se v Krnsku zrodila zasloužená remíza. A to po dvou rozdílných poločasech. Zatímco v tom prvním byli lepší hosté z Předměřic, druhý pak patřil domácímu Krnsku, které v 53. minutě vyrovnalo zásluhou Šulce na konečných 1:1.

Do Nemyslovic přijelo béčko Horek a stav tady byl po prvním poločase vyrovnaný 1:1. Pak šli domácí dokonce do vedení 2:1, ale rázem to bylo 4:3 pro hosty, kteří si nakonec odvezli všechny body za vítězství 6:3.

Ve Struhách se hrál oboustranně vyrovnaný zápas, i když přeci jen mírnou převahu nad béčkem Pěčic měli domácí fotbalisté. Ti pak zaslouženě vyhráli 3:1.

Utkání ve Zdětíně kazil po celou dobu silný vítr. S podmínkami se nakonec lépe srovnali favorizovaní domácí, kteří už v poločase vedli nad hosty z Ledec 1:0. Druhý poločas pak vyzněl jasně pro lídra skupiny, který přidal další čtyři branky.

III. třída skupina B – 13. kolo

Struhy – Pěčice B 3:1 (10. a 38. Balatka, 17. Michal – 34. Vogl)

Žerčice – Skalsko 2:2 (11. Rýdl, 72. Mulač – 15. T. Kvajsar, 40. Pýcha)

Zdětín – Ledce 5:0 (44. Husák, 62. vlastní, 68. Švarc, 77. Nagy, 80. Feri)

Krnsko – Předměřice 1:1 (53. Šulc – 35. Smolík)

Nemyslovice – Horky B 3:6 (31. Mikulec, 48. Machovec, 77. Kolařík – 14., 61., 82. a 90. J. Váňa, 56. Lukáš, 63. D. Váňa)

Luštěnice B – Strašnov 2:1 (7. Archman, 47. Jarolím – 22. Rychtera).

Dohrávka 12. kola

Pěčice B – Horky B 3:1 (2:0)

Dohrávaný souboj dvou rezerv týmů krajských soutěží ve III. třídy vyhrálo béčko domácích Pěčic. Za něj se v prvním poločase trefili Ramharter s Mocem. Hosté se vrátili na kontakt hned po změně stran zásluhou Hlaváčka, náskok však vrátil Pěčicím už po šesti minutách Václav Novák.

Branky: 29. Ramharter, 40. Moc, 55. V. Novák – 49. Hlaváček. Rozhodčí: Stejskal. ŽK: 1:1. Diváci: 40.