Domácí favorit šel do utkání opět z ostrého tréninkového zatížení, a tak kouč Uhrin se svým trenérským štábem na hřišti protočil znovu téměř kompletní dvě jedenáctky. Výjimkou pak byla stoperská dvojice mladíků Klíma – Král, která v přípravě zatím dostává hodně času na sehrávání, podle čehož by se mohlo zdát, že po odchodu Stronatiho s Douglasem by právě tito dva mladíci mohli na jaře nastupovat společně ve středu boleslavské obrany. Novou tváří pak byl na testech z Ostravy v Mladé Boleslavi působící útočník Šašinka.

Ten své místo přepustil po hodině hry Komlichenkovi, který byl u zrodu první gólové akce, na jejímž konci dal úvodní branku zápasu Klobása. Hosté domácí branku za celý zápas v podstatě neohrozili, naopak sami ještě jednou inkasovali. Křapka poslal nadvakrát nabídku před branku svým spoluhráčům, a zatímco Klobása ani Komlichenko na míč nedosáhli, Jánoš pálil z hranice vápna nekompromisně pod břevno.

Boleslav tak vyhrála i druhé přípravné utkání bez inkasované branky. Další utkání na svěřence kouče Uhrina čeká již v úterý. Od 14.30 hodin vyzve aktuálně druhé celek ČFL Loko Vltavín. Hrát by se mělo opět na přírodní travnaté ploše boleslavské akademie.

Ml. Boleslav – Zápy 2:0 (0:0)
Branky: 63. Klobása, 75. Jánoš. Rozhodčí: Pechanec. Diváci: 125.
Boleslav I. poločas: Šeda – Souček, Klíma, Král, Mareš – Hubínek – Přikryl, Kateřiňák, Valenta, Novák – Šašinka. Boleslav II. poločas: Vejmola – Křapka, Klíma, Král, Fabián – Jánoš – Ladra, Kateřiňák (78. Komárek), Valenta (71. Kühnel) – Klobása, Šašinka (61. Komlichenko).