Benátky B – Loučeň 2:2

Nováček krajské soutěže se rozešel na domácí umělce smírně s účastníkem I. B třídy z Nymburska.

Branky Benátek: 15. Kraus, 37. Chaloupka.

Tuchoraz – Pěčice 6:8

V neskutečnou přestřelku se zvrhl zápas Pěčic s účastníkem C skupiny I. B třídy z Kolínska. „Z důvodů zranění nebo porodů nám chyběli Volf, Král, Lukeš a Kořínek, i tak jsme odehráli dobrý zápas. Především druhý poločas pak stál za to," komentoval nevídanou oboustrannou kanonádu šéf pěčického klubu Karel Ramharter. Domácí přitom vedli už 4:1, pak se ale rozstřílely i Pěčice. „V 65. minutě to bylo ještě 5:3 pro našeho soupeře, za deset minut už ale bylo vyrovnáno," vrací se ke střelecké erupci druhého poločasu Ramharter. Pak se ještě podruhé v zápase trefil Kiceluk a také dorostenec Adam Čech a Pěčice šli do vedení.

Branky Pěčic: Kiceluk 2, Valenta 2, Hubač, Košťál, O. Novák, Čech.

Kněžmost – Bakov 1:1

V souboji celku z okresního přeboru a I. B třídy se nakonec zrodila pro jedny příjemná a pro druhé nevydařená remíza. Bakov si tak pokazil v posledním přípravném zápase dobrý pocit z jinak povedené přípravě.

Branky: Kastner – Pilz.

Chotětov – V. Borek 3:1

Ve vyrovnaném zápase vedl Chotětov na hřišti v Kropáčově Vrutici 1:0. O něco lepší pak byl ve druhém poločase, kdy mu ovoce nesla především hra po křídlech, a v generálce se tak zrodila výhra 3:1.

Branky: Kern, Chupík, Rusiňák.

Čejetice – SKP 3:1

Branky: Plintovič, Jaroš, Kočárek – Forchtner.

M. Králové – Kosořice 4:1
Doksy B – Bělá 5:2
Bezno – DBSK B 3:2
Bezno B – Nemyslovice 2:2
Hlavice – Sporting B 5:2

Čtěte také: Startuje jarní Fortuna TIP liga. Vyhrajte dres reprezentace!