III. TŘÍDA SK. A

Čistá – Sporting 5:1 (2:0)
Domácí přetavili svou převahu v prvním poločase ve dvoubrankové vedení. Po obrátce ale snížil Peikrt a hosté dvacet minut sahali po vyrovnání. Proti byl ale domácí brankář Puskajler a také Horáček, který nakonec hatrickem zápas rozhodl.
Branky: 39., 72. a 88. Horáček, 15. Prokůpek, 79. Tůma – 50. Peikrt. Rozhodčí: Bohuslav. ŽK: 0:0. Diváci: 70. Hráč zápasu: Horáček – Uher.

Řepov – Jivina 0:0
Po prvním vyrovnaném poločase měli domácí po obrátce viditelnou převahu, ale střelba se ukázala v sobotu býti jejich slabinou.
Rozhodčí: Stejskal. ŽK: 0:0. Diváci: 60. Hráč zápasu: Drahota – Skála.

Ledce – Doubrava 2:0
Obruby – Klášter 2:3
SKP – Březno 4:2
DBSK B – Bakov B 4:2

III. TŘÍDA SK. B

Horky B – Strašnov 0:5 (0:2)
V souboji třetího se čtvrtým se v Horkách zrodil překvapivě jasný výsledek pro hosty. Ti byli po celý zápas lepším týmem a vyhráli zcela zaslouženě.
Branky: 1. T. Brzák, 38. Rychtera, 66. Netušil, 78. Míchal, 81. Prskavec. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Hráč zápasu: Jarolím – Míchal.

Rejšice B – Chotětov 1:3 (1:2)

S napětím očekávaný zápas dvou vedoucích týmů B skupiny III. třídy přineslo možná překvapující výhru hostujícího Chotětova. Díky ní si hosté vytvořili už pětibodový náskok na čele soutěže a jsou jistým půlmistrem.
Do samotného zápasu vstoupili s velkým elánem domácí, kteří už po půl minutě hry šli do vedení, když se prosadil jejich kapitán Benda. Jenže už v 9. minutě utekl domácí obraně po levé straně výborný Rusiňák a nedal Výdovi šanci. Po čtvrt hodině hry nastala nečekaná komplikace v hostující sestavě. To se totiž zranil brankář Houda, a protože náhradník na lavičce nebyl, do branky musel záložník Kern. Ten už ve zbytku zápasu ani jednou neinkasoval!
Domácí této nečekané výhody ale nevyužili. Naopak. Ve 26. minutě opět po levé straně utekl Vaňousek a na konci svého sóla poslal hosty do vedení. Přes optickou převahu domácích se ale skóre do poločasu už neměnilo.
Druhá půle začala opět náporem domácích, kteří se ovšem trápili střelecky. V 58. minutě šel navíc do sprchy předčasně domácí Mareš po faulu na Rusiňáka a byl to opět klíčový útočník Chotětova, kdo dokázal dvacet minut před koncem přesilovku využít.
Hostující kouč Michal Moulis byl po zápase spokojený: „Přijeli jsme si sem pro bod a máme tři. Trápí nás rozsáhlá marodka, máme pět zraněných hráčů, proto musím ty, co dnešní zápas odehráli, pochválit. Musím také vyzdvihnout Rusiňáka a na v bráně zaskakujícího Kerna."
Branky: 1. Benda – 9. a 70. Rusiňák, 26. Vaňousek. Rozhodčí: Nejedlo. ŽK: 4:2. ČK: Mareš (R). Rohy: 8:1. Diváci: 50. Hráč zápasu: Benda – Rusiňák.
Rejšic B: Výda – Šulc, Dufek, Nastoupil, Mareš – Karela, Štěpán, Hofírek (74. Švejda), Hruška (71. Fortner) – Putorík, Benda.
Chotětov: Houda (17. O. Souček) – Kořínek, Vaňousek, M. Souček, Vrána – Nežerka (69. Smutný), Linek, Pečenka (86. Vetešník), Kern – Rusiňák, Buryán (81. Beneš).

Skalsko – Kochánky 3:1 (2:0)
Domácí měli impozantní nástup do utkání, když ve 3. minutě vedli už 2:0. Pak sice byli lepším týmem, ale šance neproměňovali.
Branky: nehlášeno. Rozhodčí: Žižka. ŽK: 0:0. Diváci: 25.

Žerčice – Struhy 4:0
Nemyslovice – Zdětín 3:2
Krnsko B – Jabkenice 3:1

PETR FENCL, JAROSLAV BÍLEK