V úvodním kole fotbalového okresního přeboru Mladoboleslavska měly jasně navrch hostující týmy. Křest nového hřiště se nepovedl Řepovu.

K. Hlavno – Kněžmost 2:3
Domácím se premiéra nevydařila a už v prvním poločase prohrávali o dva góly. Branky: nehlášeny. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 0:2.

Klášter – Pěčice 1:1
Začátek vyzněl lépe pro hosty, kteří šli také do vedení. Domácí vyrovnali hru i skóre gólem „do šatny“. Ve druhém poločase příliš šancí nebylo, a tak střetnutí skončilo po zásluze nerozhodně. Branky: Troják – Sedláček. Rozhodčí: Tvaroh. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Řepov – Doubrava 1:2
Domácím se premiéra na novém hřišti nepovedla. Vedli sice brankou V. Zachaře a dvakrát nastřelili tyč, ale ještě do poločasu stačili hosté skóre otočit. Ve vyrovnaném druhém poločase už góly nepadaly. Branky: V. Zachař – Odcházel, Bárta. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 1:1. Diváci: 180. Poločas: 1:2.

Struhy – Bělá 2:3
Oboustranně kvalitní utkání lépe rozehráli hosté a v poločase vedli o dvě branky. Pak se domácí zlepšili a střetnutí by více slušela remíza. Branky: Náhlovský 2 – Arient 2, Vrabec. Rozhodčí: Starý. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 0:2.

Horky – Krnsko 1:6
Domácí drželi s hosty krok pouze do 20. minuty, pak Krnsko dominovalo a prosadilo se i střelecky. Střelecké kopačky si obul hostující Vízek, který vstřelil čtyři góly. Branky: Cimrman z penalty – Vízek 4, Sobalík z penalty, Menšík. Rozhodčí: Vrábel. ŽK: 1:1. ČK: Tůma (H) a P. Šotka (K). Diváci: 80. Poločas: 0:4.