Kosořice B – Luštěnice B 1:0 (1:0)
Domácí se ujali vedení již v páté minutě a nakonec šlo o branku vítěznou. Převahu během zápasu měl ale paradoxně hostující tým, ale střelecky se mu nedařilo.
Branka: 5. Krátký. Rozhodčí: Bišický. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Hráč zápasu: Abelovský – Janů.

Kropáčova Vrutice B – Bezno B 3:4 (0:1)
Domácí po prohraném poločase otočili a vedli už 3:1, ale v poslední čtvrthodině totálně zkolabovali a slibně rozjetý zápas úplně ztratili.
Branky: 50. Truksa, 70. Pala, 73. Kern – 41. Kameš, 78. Kolařík, 85. Benda, 90. Vaněk. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 0:0. Diváci: 30. Hráč zápasu: Borecký – Novák.

Branžež – Čistá 1:4
Doubrava B – Chotětov B 2:4

Rejšice B – Bělá B 9:3 (5:2)
Utkání IV. třídy přineslo v Rejšicích kvalitní podívanou a to nejen v podobě dvanácti branek, ale i co se celkového dění na hřišti týká. Na kvalitě utkání se podílel nejen domácí čerstvý postupující do III. třídy, ale také mladý tým Bělé, který hlavně v prvním poločase zdatně sekundoval favoritovi.
V úvodu zápasu šli dokonce Bělští do vedení, ale hned za minutu bylo vyrovnáno. Pak bělský střelec Špringl poslal hosty podruhé do vedení, ale pak přebrali domácí iniciativu a do poločasu skóre nejen otočili, ale i si vytvořili pohodlný náskok.
V úvodu druhého poločasu ještě hosté snížili na 5:3, ale po zbytek zápasu už byli pány na hřišti domácí.
Branky: 7. a 41. Menčík, 43. a 67. Hruška, 60. a 90. Zvěřina, 23. Vocásek, 26. Pluhař, 75. Benda – 6. a 11. Špringl, 53. Umáčený. Rozhodčí: Musil. ŽK: 0:0. Rohy: 10:3. Diváci: 40. Hráč zápasu: Menčík – Špringl.
Rejšice B: Špoták – Pluhař (67. Švejda), Karela (44. Šedina), Rys st. (75. Rys ml.), Hruška – Boháček, Menčík, Nastoupil, Benda – Zvěřina, Vocásek (67. Patočka).
Bělá B: Verner – Vild, Klíma, Košťál, Macek – Slavík, Knap, Umáčený, Pitloun – Špringl, Kalina.