Vysoká – Bezno 3:2

V utkání fotbalové I. B třídy šli domácí do vedení už po pěti minutách, ale hostující Podzimek vyrovnal. Ještě do poločasu získali domácí opět vedení.
Snaha po vyrovnání vedla hosty k aktivní hře ve druhém poločase, ale zlomil je třetí gól. Beznu se podařilo ještě v závěru výsledek kosmeticky upravit Kicelukem.

Branky: 5. a 41. R. Finkous, 81. D. Řízek – 36. Podzimek, 88. Kiceluk. Rozhodčí: Laštovička. ŽK: 5:1. Diváci: 130. Poločas: 2:1.

Vysoká: J. Finkous – Štěpánek – Tichota, Možný, M. Skopka – D. Řízek (85. Tott), Vavrek, Nový, Synek (80. Maryška) – T. Skopka (90. L. Fidrant), R. Finkous. Trenér: Václav Řízek.

Bezno/Sovinky: Kameš – Firický, Mobius, Bajer, Parýzek – Šámal (82. Bajer), Linek, Miškovský (46. Gruncl), Kiceluk – Kolařík, Podzimek (65. Komelák). Trenér: Vítězslav Nemetz.