V posledním kole fotbalového okresního přeboru Mladoboleslavska se nedařilo kromě Bělé týmům z popředí tabulky. V soutěži zbývají odehrát v sobotu 22. listopadu ještě dvě odložená utkání – Klášter – Akuma (13.30) a Řepov – Bělá (10.30).

Horky – Benátky B 1:2
V prvním poločase měli více šancí domácí, ale neproměňovali. Po vyloučení benáteckého Mareše vyzněla druhá polovina paradoxně lépe pro hosty. Branky: Solčianský – Sabol 2. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 2:3. ČK: Mareš (B). Diváci: 70. Poločas: 0:1.

Krnsko – Struhy 0:2
V prvním poločase mohou domácí litovat, že neproměnili řadu šancí. Ve druhé půli hosté Krnsko trestali z brejků, střelecky zářil Volkman. Branky: Volkman 2. Rozhodčí: Folk. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 0:0.

Akuma – Řepov 2:2
Hosté si po bojovném výkonu odvezli ze hřiště favorita zaslouženě bod, když vyrovnali v 89. minutě z penalty. Branky: Koudelka, Košťák – Auer, Štecha z penalty. Rozhodčí: Švarc. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Doubrava – Klášter 0:0
Remíza odpovídala dění na hřišti, i když oba týmy měly několik příležitostí skórovat. Rozhodčí: Sobalík. ŽK: 3:3. Diváci: 130.

Pěčice – Kost. Hlavno 1:0
Domácí vyhráli se štěstím Hosté předvedli velmi dobrý výkon, nastřelili třikrát břevno. Branka: Král. Rozhodčí: Chovanec. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Předměřice – Kněžmost 2:0
Ve vyrovnaném utkání byli domácí ve druhé půli důraznější v koncovce, navíc Buryán neproměnil penaltu. Branky: Lafek 2. Rozhodčí: Starý. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Bělá – DBSK B 6:3
Branky domácích: Vrabec 3, Arient, Kaulfus, Hodovanec. Rozhodčí: Flanderka. ŽK: 2:3. Poločas: 4:1.