FK Teplice B - FK Mladá Boleslav B 2:2

Remíza 2:2 se zrodila v úvodním utkání zimního turnaje SOS Dekorace Cup na hřišti s umělým trávníkem Slavoje Vyšehrad v Praze, v němž změřily síly rezervy prvoligových týmů Teplic a Mladé Boleslavi. Severočeši vedli už 2:0, Středočeši ale brzy srovnali krok.

Vyšehradský turnaj má na programu třetí ročník, předchozí dva se hrály pod názvem Dragoun Cup a jejich vítězi se staly pražské týmy Slavie B a Sparty B. V letošním ročníku ale nestartují.

Trenér Josef Hloušek: "Bylo to utkání velice slušné úrovně z obou stran. Obě mužstva dala příležitost především mladým hráčům, kteří rozhodně nezklamali. Tepličtí měli více ze hry v první půlhodině, pak jsme převzali režii zápasu my a nebýt neproměňování šancí, mohli jsme i zvítězit. U nás dostali příležitost mladíci, kteří v podzimní mistrovské soutěži příliš nehráli. V brance chytal Ehrenberger, který se vrátil z hostování v Čáslavi a Vajgl na levém kraji zálohy, který se vrátil z hostování v Benátkách. K dobré úrovni přispěla i kvalitní hrací plocha. Měl jsem z výkonu našeho týmu i celého utkání dobrý pocit."

Branky: 19. Beran, 24. M. Jindráček – 44. Chramosta, 55. Fabián.

Rozhodčí: Moudrý. Diváků: 20. Poločas: 2:1.

DENIS POSTLER, JOSEF ŠTAJNER