Výsledky mládežnických družstev FK Mladá Boleslav v mistrovských soutěžích:

Česká liga mladšího dorostu
Slavia Praha – FK MB 2:2
Hosté získali v Praze cenný bod v utkání dobré úrovně. Domácí do přestávky vedli 1:0, po změně stran Boček vyrovnal. Slavia se dostala opět do vedení, ale Dvořák zajistil zaslouženou remízu.

Žákovská liga
Starší žáci: Příbram – FK MB 4:2. Do přestávky si hosté vytvořili tlak, z kterého vytěžili dvě branky, o které se postarali Eliáš a Tvrzník. Ve druhém poločase soupeř hru vyrovnal a vše směřovalo k remíze. Těsně před koncem však Příbram dala z problematické penalty na 3:2 a v závěru, kdy hosté hráli vabank, přidali domácí čtvrtý gól.
Mladší žáci: Příbram – FK MB 3:0. Do přestávky hráli hosté vyrovnanou partii. Neproměnili dvě šance, na druhé straně domácí trestali po rohovém kopu. Po změně stran inkasovali hosté podruhé a odpadli.

Žákovská divize
Starší žáci: Čáslav – FK MB 1:1. Hosté utkání nezvládli.. Už v první půli umožnili jít domácím do dvoubrankového vedení. Po změně stran se Boleslav zlepšila, Lacek snížil, ale vyrovnat se hostům nepodařilo.
Mladší žáci
Čáslav – FK MB 1:1. Úvodní tlak korunovali hosté brankou Novotného. Domácí se na dostřel dostávali sporadicky, přesto vyrovnali. Po změně stran se hra vyrovnala, šance byly na obou stranách, ale rozhodující branka již nepadla.

Krajská soutěž žáků
FK MB E – Tuchoraz 14:0. Domácí si proti slabšímu soupeři s chutí zastříleli. Čtyřikrát se trefil Horáček, po třech brankách přidali Novák a Klíma, po jedné Jeníček, Rudzan, Čejka a Charvát.

Výsledky družstev minikopané:

Krajský přebor starších přípravek: FK MB A – Pěnčín/Turnov A 1:1 (Kalabis), FK MB A – Pěnčín/Turnov B 3:1 (Kalabis 2, Prokorát), FK MB B – Pěnčín/Turnov 0:4, FK MB B – Pěnčín/Turnov B 2:2 (Somr, vlastní), FK MB C – Pěnčín/Turnov A 0:2, FK MB C – Pěnčín/Turnov B 8:0 (P. Volf, Světlík a Hrdlička 2, Poliak , Rakouský).

Krajský přebor ml. přípravek: Jablonec A – FK MB A 0:10, Jablonec B – FK MB A 0:16, Jablonec A – FK MB B 0:6, Jablonec B – FK MB B 0:7.