Benešov B – Luštěnice 1:1 (1:0)
V prvním poločase měli domácí hru pod svou kontrolou a dostali se do vedení z penalty, kterou proměnil Jendele za ruku v hostující šestnáctce. Další dobré příležitosti Voráček a Keltner již gólově nezakončili. Hosté moc nehrozili, a tak byl gólman Stareček bez práce.
Po přestávce se hra vyrovnala, hosté byli nebezpečnější, ale bez gólového efektu, ani domácí skóre nenavýšili. Když už se schylovalo k nejtěsnější výhře Benešova, zahráli hosté standardní situaci, po které se jim ze závaru podařilo srovnat.
Branky: D. Jendele – vlastní. Rozhodčí: Švagr. ŽK: 1:1. Diváci: 60.

Týnec – Bakov 3:3 (1:1)
Ve velice důležitém zápase v boji o záchranu ve fotbalové I. A třídě remizoval předposlední Týnec nad Sázavou na svém hřišti s posledním Bakovem nad Jizerou, když v závěru dostal dva góly.
V první poločase byly šance na obou stranách. V úvodu zlikvidoval Vašák hostující sólo, aby následně zkazil Jíšovi radost gólman Bakova (hlavička z malého vápna po centru Vavreka a sólo po kolmici Stejskala) a Štamberský po rohu hlavičkoval zblízka nad. A tak udeřilo na druhé straně, když Gregor po nedorozumění v domácí obraně přehodil (ofsajd?) gólmana. Následně Vaněk po sóle pálil nad a Vašák vychytal po samostatné akci Gregora. Týnec přežil klinickou smrt a nedorozumění v bakovské obraně potrestal lobem Peroutka po centru Jíši.
Ihned po přestávce chytil domácí Vašák hlavičku po rohu, aby na druhé straně pálil Radačovský z dálky nad. Poté již začaly padat branky a Jíša po dvou centrech Orsáka (na dlouhou nohu a lob) rozjásal týnecké diváky. Mezi góly, však nastřelil Gregor tyč. Závěr ale patřil hostům, nejprve Louda po sóle a následně těsně před koncem Flodrman po chybě týnecké obrany upravili na 3:3.
Branky: Jíša 2, Peroutka – Gregor, Louda, Flodrman. Rozhodčí: Glogar. ŽK: 2:4. Diváci: 130. Poločas: 1:1.

Říčany – Bělá p. Bez. 2:2 (1:2)
Branky: Netolický, Znamenáček – Hodovanec, Souček.

Velim – MSK 1:1 (0:1)
Branky: Kesner – Jíra.