Kr. Vrutice – Kosmonosy 4:6

V derby fotbalové I. B třídy Vrutičí doma opět nebodovali, když v gólové přestřelce neuhlídali nebezpečné standardní situace Kosmonoských.

Hosté šli do vedení ve 12. minutě, když se po centru ze strany prosadil hlavou Lukáš. Vrutická odpověď byla blesková a za tři minuty po brankách Koutného a J. Bůžka už domácí vedli.

Za další čtyři minuty bylo opět srovnáno, když se hlavou prosadil Bednár. Ve 25. minutě Vrutické opustilo štěstí, když během několika vteřin třikrát rozezvučeli brankovou konstrukci !!! O minutu později se z přímého kopu přes zeď prosadil J. Bůžek a strhl vedení opět na vrutickou stranu. Těsně před půlí trefil odražený míč Hlaváč a srovnal na poločasových 3:3.

Ve druhé půli domácí neuhlídali další standardní situace a pustili hosty po brankách Lukáše a Michalce do dvoubrankového vedení. Naději vykřesal v 80. min. po rohovém kopu hlavou Koutný, kterou v 86. minutě zhasil opět Michalec.

Branky: J. Bůžek 2, Koutný 2 – Lukáš 2, Michalec 2, Bednár, Hlaváč. Rozhodčí: Pixa. Diváci: 130. Poločas: 3:3.

Kr. Vrutice: Čakrda, Brožek, Černý, Rovenský, Heřman, Rambousek, Novák, P. Bůžek, Mich. Korec, Koutný, J. Bůžek (střídali J. Havelka, Manžel, Borecký).

Kosmonosy: Kolínský, Kraus, Klepáč, Bernát, Michalec, Lukáš, Bednár, Mosziurcak, Knespl, Janák, Došlý (střídal Hlaváč ).