Ještě třináct zápasů bude odehráno do skončení první části fotbalové Ligy Boleslavského deníku. Po těchto zápasech bude desítka týmů rozdělena na dvě výkonnostní skupiny.

Proto budou poslední dvě kola ve skupině rozhodující pro další vývoj celé soutěže. OS Kovo navíc potřebuje odehrát ještě dva odložené zápasy s Policií a Štikou.
Sedmé pondělní kolo pak bylo velmi zajímavé a zrodily se i nečekané výsledky. Kaňkou pak byly dvě absence rozhodčích.

Pražák – OS Kovo
3:0 (1:0)
Na Akumě se opakovalo loňské finále, v němž zvítězili Odboráři. Letos se však povedla Pražákům dokonalá odplata, když vyhráli nad obhájcem titulu vcelku přesvědčivě 3:0.
Branky: Kovačevič 2, Kysela.

Učiliště – H-Intes
2:1 (1:0)
Hosté bojovali o první letošní body velmi srdnatě. Nakonec ani to na body nestačilo a H-Intes si tak připsal už šestou porážku v řadě.
Branky: Simon, Štefan – Kirchsläger.

Ško-Energo – Policie
3:1 (1:0)
V Krnsku zahráli domácí velmi dobře a již poločase vedli. Po změně stran své úsilí ještě vystupňovali a dosáhli tak na druhou výhru v soutěži.
Branky: Novotný 2, V. Vízek ml. – Dutý.

Hubert – Štika
2:1 (0:1)
V Čisté bojovala Štika v souboji z čela tabulky o co nejlepší výsledek. To se jí dařilo v první půli, kdy vedla. Ve druhé však své další šance zahodila, čehož domácí využili zlepšenou hrou k otočení výsledku.
Branky: P. Bartoš, Pechanec – Řehák.

Zetka – Lamad
8:3 (4:1)
V Benátkách se představil Lamad opět v neúplné sestavě, a tak o výsledku zápasu nebyl pochyb. Hostující prapor držel Libor Jurošek, který se dokázal i přes pevnou obranu Zetky dokázal prosadit hned třikrát.
Branky: Patera 3, Jeřábek 2, Rys 2, Vrabec – Jurošek 3.

Další program (pondělí 4. června, 17. hodin): OS Kovo – Štika (Astonka), Lamad – Hubert (Židněves), Policie – Zetka (SKP), H-Intes – Ško-Energo (Strašnov), Pražák – Učiliště (Sahara).

FRANTIŠEK MAREK

Tabulka soutěže vždy v sobotním tištěném vydání Boleslavského deníku