Viktoria Žižkov – FK MB 1:0

Žižkovský trenér Griga se musel obejít bez potrestaných Kušníra a Labanta i zraněných Novotného a Kučery, kteří seděli na lavičce náhradníků společně s kanonýrem Švancarou, Kropíkem, Moresem, Bukačem a brankářem Pařízkem.

Boleslavský trenér Stanner dal opět příležitost Šedovi v brance, do obrany nasadil Kopice a do zálohy Opielu. Chyběli zraněný Hodúr a Procházka hrál dopoledne za juniorskou rezervu. Na lavičce byli Tomáš Sedláček, Michal Sedláček, Mendy, Hrdlička, Holub, Schubert a Miller.

Utkání začalo smolně pro boleslavského útočníka Táborského, který pro zranění musel ze hry odejít už v 9. minutě. Nahradil ho mladíček Schubert, pro kterého to byla prvoligová preniéra. Ve 20. minutě dala Boleslav gól Řezníčkem, který byl nesmyslně neuznán pro domnělý ofsajd.

Do šance se dostal i Schubert, kterému akci překazil Bartalský odvážným pádem po nohy. Pak byl ragbyovým způsobem Bestou beztrestně povalen v trestném území Rajnoch, na druhé straně trestný kop Straceného skončil na břevně. Žižkovský tlak v závěru poločasu byl efektu, a tak první poločas skončil bez branek.

Druhou část začali hosté o poznání aktivněji Na branku se však čekalo až do 77. minuty, kdy domácí Kalod se nejlépe orientoval ve skrumáži a nasměroval míč do sítě – 1:0.

Branka: 77. Kalod. Rozhodčí: Kocourek - Ubias, Novák. Diváci: 1820. Poločas: 0:0.

Viktoria Žižkov: Bartalský - Jaroslav Procházka, Kalod, Pilař, Xavier - Stracený, Besta, Tomáš Procházka, Mougfire - Tinga (46. Novotný), Demjan (61. Švancara).

FK Ml. Boleslav: Šeda - Ševinský, Rolko, Kopic, Kalina - Kysela (64. Mendy), Rajnoch, Opiela, Poláček - Řezníček, Táborský (9. Schubert, 82. T. Sedláček)..