III. TŘÍDA SK. A

Doubrava – Klášter 9:0 (5:0)
Půl hodiny se Doubravští zastřelovali kolem tyček, pak ale kouzlo hostujícího brankáře odemkl Vít, a od té doby to byl brankostroj. Hattrick nakonec zaznamenali Vít a Bárta. Kromě Víta Bárty zápas přinesl i souboj otce a syna Pálkových. Z něj vyšel vítězně mladší z dvojice, hrající v domácím dresu.
Branky: 30., 45. a 49. Vít, 35., 40. a 88. Bárta, 43. Odcházel, 67. Šelemberk, 89. Stejskal. Rozhodčí: Žižka. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Hráč zápasu: Pálka ml. – Pálka st.

Čistá – Březno 3:0 (2:0)
V prvním poločase měli domácí více šancí – ty nakonec přetavili ve dvě branky. Pak už se hrál vyrovnaný fotbal a definitivní tečku za ním udělal šest minut před koncem Daniel Herčík.
Branky: 14. Prokůpek, 35. Tůma, 84. Daniel Herčík. Rozhodčí: Khol. ŽK: 0:0. Diváci: 60. Hráč zápasu: Horáček – Koudelka.

Ledce - Sporting 3:1
Obruby - Bakov B 1:3
SKP - Jivina 5:0
DBSK B - Řepov 0:4

III. TŘÍDA SK. B

Horky B – Chotětov 6:1 (3:0)
Posílení domácí podali nejlepší podzimní výkon a jasnou výhrou nad favoritem se rázem dostali sami do boje o čelo tabulky.
Branky: 3. Jarolím, 14. Verner, 42. Kohout, 47. Váňa, 66. Cepka, 71. Mihál – 55. Smutný. Rozhodčí: Grešo. ŽK: 1:1. Diváci: 20.

Rejšice B – Zdětín 1:2 (1:0)
Překvapení se zrodilo v Rejšicích. Ve vyrovnaném zápase byli sice více na míči domácí, ale nebylo jim to nakonec nic platné. Zatímco hosté hráli v zataženém bloku na vlastní polovině, hráči Rejšic měli problémy s pohybem, a také s přesností kombinace. Zvolená taktika vyšla Zdětínu na sto procent a navíc se mu podařilo ve druhém poločase otočit skóre zápasu.
Branky: 28. Benda – 47. a 54. hosté. Rozhodčí: Chlastáková. ŽK: 0:2. Střely: 20:14. Na branku: 9:9. Diváci: 35. Hráč zápasu: Lacina – trenér.

Jabkenice – Skalsko 2:2 (0:0)
Ve vyrovnaném zápase domácí neudrželi vedení 2:0, když hosté zaslouženě smazali manko nabrané z kraje druhé půle.
Branky: 51. Hlaváč, 55. Kos – 71. Vele, 82. Zachrdla. Rozhodčí: Javůrek. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Hráč zápasu: Janák – Zachrdla.

Strašnov - Struhy 5:1
Žerčice - Krnsko B 0:2
Nemyslovice - Kochánky 1:1