Sto deset let fungování - to už je pořádný důvod k oslavě. V Bakově chtějí ke společnému setkání pozvat co možná nejvíce současných i bývalých hráčů, funkcionářů a samozřejmě i fanoušků. Program je hodně nabitý a nebude problém strávit na hřišti celý den.

„Rádi bychom přilákali co nejvíce lidí. Už proto, že se akce ponese také v charitativním duchu,“ zve předseda bakovského klubu Roman Vaněk.

Nedělní program začne ve 13:00 hodin zápasem dorostenců s Jabloncem, ve 14:30 sehrají utkání týmy Bakova 2007 a staré gardy Mnichova Hradiště. Na plac se tak dostanou ti, kteří před patnácti lety domácím vykopali postup do I. A třídy.

V 16:00 přijde na řada hlavní hřeb – současné domácí áčko se postaví týmu All Stars – výběr hvězd, za který nastupují i bývalí reprezentanti – často například Jiří Novotný, Karel Poborský, Daniel Zítka, Jiří Jeslínek, Michal Horňák či Vratislav Lokvenc.

V doprovodném programu se přítomní mohou těšit na dražbu dresu prvoligového hráče, zápas nejmenších v kategorii U7 a také hudební zábavu v podání na Boleslavsku známé skupiny Difur band.

Jak už bylo zmíněno, akci nechybí ani charitativní myšlenka. Pořadatelé výtěžek ze vstupného, které činí 150 korun, odešlou na dobročinnou sbírku Kopeme za Kubíka. Návštěvníci tak přispějí k potřebné rehabilitaci Jakuba Jury z Malého Rečkova.