Čistá – Mukařov 3:1 (0:0)
Domácí měli po celý zápas převahu, ale střelecky se probudili až po změně stran. Hosté měli šancí minimum, trefili se jen z přímáku.

Skalsko B – Bělá B 2:0
Oba týmy okupují spodek tabulky IV. třídy a podle toho také vypadala kvalita hry na hřišti. Nepřesné přihrávky či střely nebyly ničím výjimečným. Dokud starší hráči Skalska stačili, a to bylo jen v prvním poločase, byli fotbalovější než mladíci z Bělé. Skórovat se domácím v první půli podařilo jednou, a to když se po centru Pýchy trefil hlavou Zeithaml.
Druhý poločas však patřil Bělé. Mladíci podnikali jednu akci za druhou a vytvářeli si šance. Ale ta střelba… A tak přišel zákonitý trest! V době největšího náporu hostů přišel rychlý protiútok domácích do rozhozené obrany a gól Vocáska na konečných 2:0.
Branky: 36. J. Zeithaml, 87. Vocásek. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:2. Rohy: 4:10. Diváci: 25. Hráč zápasu: Vocásek – Košťál.
Skalsko B: Manda – Pýcha, Astaloš, Svoboda, Jakubec (40. Čada) – J. Zeithaml (64. Svoboda), Dufek (80. Bláha), P. Zeithaml, Svoboda – Zachrdla, Vocásek.
Bělá B: Verner – Pavlíček, Bock (46. Macek), Košťál, Sedláček – T. Knap (74. Slavík), Klíma, Macoun, P. Knap – Pytloun, Kalina. ⋌

Branžež – Doubrava B 1:3
Kosořice B – Kr. Vrutice B 2:3
Bezno B – Rejšice B 0:8
Chotětov B – Luštěnice B 2:2

PETR FENCL