SKUPINA A

Jivina se rozešla smírně z Klášterem výsledkem 2:2. Po letní přestávce měli rozštelovaná mířidla domácí Zajíc a hostující Navrátil, kteří shodně překonali jednou vlastního brankáře. Derby se navíc hrálo před solidní návštěvou přesahující stovku diváků. Ti ale viděli jenom průměrný fotbal, mírnou převahu domácích, čtyři góly a konečnou dělbu bodů.

Vysokou výhrou vstoupil do nové sezony nováček III. třídy z Branžeže. Doma si totiž vyšlápl na Židněves, která ještě vloni hrála okresní přebor, a jasně vyhrál 5:1. Domácí podali výborný výkon a výhra byla naprosto zasloužená.

Strhující zápas se hrál v Řepově, kam dorazil z Boleslavi Sporting. K vidění bylo sedm branek, drama do poslední vteřiny se šťastným koncem pro domácí, emoce a tvrdé zákroky, dvě červené karty a stejný počet penalt. Právě z jedné z nich poslal hosty do vedení Boško, který svou hlavičkou poslal hosty také do poločasového vedení 2:1. Domácí ale během tří minut po hodině hry skóre dvěma góly otočili. Na to ale odpověděl z další penalty Javůrek. Za stavu 3:3 se pak šli společně sprchovat Kopa s Knesplem. Ve strhujícím závěru pak měl hattrick na noze Boško, ale jeho střelu z voleje domácí obrana zblokovala a už ve třetí minutě zápasu přišlo rozhodnutí na druhé straně. Obrana Sportingu nechala propadnout míč až k Václavu Kohoutovi, který naplnil očekávání domácích, které vkládají do nejvýraznější letní posily.

Branžež – Židněves 5:1 (3:1)
Branky: 5. Kysela, 9. Proc, 41. Jurica, 49. Kusý, 80. Sudík – 21. Měkota. Rozhodčí: Navrátil. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Hráč zápasu: Proc – Měkota.

Jivina – Klášter 2:2 (1:1)
Branky: 23. vlastní, 60. Štafl – 39. vlastní, 52. Král. Rozhodčí: P. Pažout. ŽK: 1:4. Diváci: 60. Hráč zápasu: Klouček – Král.

Řepov – Sporting 4:3 (1:2)
Branky: 19. Podzimek, 62. P. Štěpán, 65. Kopa, 90.+3 Kohout – 7. a 31. Boško, 80. Javůrek. Rozhodčí: Stejskal. ŽK: 5:4. ČK: 83. Kopa – 83. Knespl. Diváci: 80. Hráč zápasu: P. Štěpán – Boško.

Březno – Bakov 1:2 (1:2)
Branky: 43. Gabriel – 32. a 39. Vaněk. Rozhodčí: Šebela. ŽK: 4:2. Diváci: 50.

Katusice – SKP 1:2 (0:1)
Branky: 73. Lischka – 25. vlastní, 60. Tomš. Rozhodčí: Kožej. ŽK: 0:0. Diváci: 55.

DBSK B – Bělá B 5:1 (1:0)
Branky: 23. Stejskal, 58. vlastní, 65. Kynčl, 67. Kubeček, 90. J.Šolc – 84. Hruštička. Rozhodčí: Stejskal. ŽK: 2:0. Diváci: 55.

SKUPINA B

Trefil se i otec Václava Kohouta Aleš. Ten otevřel v dresu horeckého béčka gólový účet zápasu s Ledci. Domácí šli po jeho gólu jasně za vítězstvím, ale hosté dlouho kladli odpor. Ten nakonec zlomil dvěma góly kapitán Váňa.

Krnsko bylo na domácím hřišti proti Skalsko jednoznačně lepším týmem a hosty nejen přehrálo ale také pohodlně přestřílelo.

Zastřílel si také Zdětín, který doma uštědřil bůra Struhám. Domácí výhra dokonce mohla být daleko vyšší. Hosté si za celý zápas vypracovali jedinou šanci, a to ještě polovičatou.

Nemyslovice doma nestačily na Strašnov a podlehly mu 1:5. Hosté o své výhře rozhodli už v prvním poločase, který vyhráli 4:1. Po obrátce už hosté ubrali na tempu, domácí vyrovnali hru, prosadit se ale nedokázali už ani jednou.

Horky B – Ledce 3:1 (2:0)
Branky: 28. a 53. Váňa, 7. Kohout – 79. Kovanič. Rozhodčí: Kuba. ŽK: 2:2. Diváci: 35. Hráč zápasu: Outěřický – Kovanič.

Nemyslovice – Strašnov 1:5
Branky: 17. Živec – 36. a 42. Prskavec, 10. Losík, 15. Rychtera, 85. Řehák. Rozhodčí: Musil. ŽK: 0:2. Diváci: 20. Hráč zápasu: Živný – Prskavec.

Krnsko – Skalsko 6:2 (4:1)
Branky: 2., 10. a 44. Vízek, 29. Plichta, 58. P. Šotka, 76. Novotný – 9. Kumbera, 83. Čada. Rozhodčí: J. Pažout. ŽK: 1:3. Diváci: 30. Hráč zápasu: Novotný – Jakubec.

Zdětín – Struhy 5:0 (3:0)
Branky: 15. Husák, 17. Maurer, 41. Rosenkranz, 54. Těšínský, 56. Feri. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: 2:3. Diváci: 70. Hráč zápasu: Votruba – Michal.

Luštěnice B – Žerčice 1:1 (0:0)
Branky: 64. Archman – 90. Vencl. Rozhodčí: P. Pažout. ŽK: 0:0. Diváci: 50.

Předměřice – Pěčice B 5:2 (3:1)
Branky: 13., 25. a 48. K. Prager, 5. Petráš, 65. Novotný – 35. Bůžek, 87. Šneidr. Rozhodčí: Khol. ŽK: 0:0. Diváci: 85.