Akuma – Kosořice 1:0 (0:0)
Jak už bývá zvykem, hráčům Kosořic pár minut trvalo než se dostali do tempa. Pokorného v hostující brance tak soupeř zaměstnal již po pár vteřinách hry, se střelou Housera si však poradil. V desáté minutě si výraznější šanci ale vypracovali hosté. Grus pohotově zatáhl míč po levé straně, odcentroval a do zakončení se tlačili Darmoš s Vonáškem. O chvíli později Niklfeld hezky uvolnil Gruse, jehož přihrávku tentokrát nezužitkoval Macháč. Postupem času Kosořičtí zklidnili hru a kombinací se začali dostávat až na dostřel boleslavské branky. Ve 23. minutě nechal hlavní rozhodčí bez povšimnutí nedovolený zákrok na Kučeru na hranici velkého vápna. Protesty hostujících hráčů ale byly zbytečné. To nic neměnilo na faktu, že hosté pokračovali na půdě soupeře v ofenzivní hře. Ve 31. minutě kosořický Niklfeld přenesl hru na zcela volného Batalu, ten odcentroval a na zadní tyči číhajícímu Macháčovi však míč v poslední chvíli utekl. Až do poločasové přestávky měli hosté častěji míč na kopačkách. Ani po centrech agilního Gruse se skóre nezměnilo.
Po změně stran nejprve provětral Halbichovy rukavice hostující Macháč. Na druhé straně se Kosořičtí dostali do potíží před vlastní brankou, z čehož rezultoval dosti přísný pokutový kop za hraní rukou. K exekuci se postavil kapitán Kamenický, který s přehledem otevřel skóre. V dalších minutách se do zakončení dostávali především hráči Akumy. Po hodině hry mířil nepřesně Skramužský a stejně si počínal o chvíli později také Valenta. Kosořičtí se snažili o vyrovnání, jenže domácí obrana soupeře příliš do zakončení nepouštěla. To v 73. minutě si skulinku v kosořické obraně našel Rudolf Kohnhäuser, jenže s pohotovým zákrokem se vytasil Pokorný. Ve zbylých minutách si domácí jednobrankové vedení pohlídali.
Branka: 52. Kamenický. Rozhodčí: Stejskal. ŽK: 1:5. Diváci: 66. Hráč zápasu: Kamenický – Niklfeld.
Kosořice: Pokorný – Batala (75. Andres), Štecher, Pára, Kučera – Tříska, Vonášek, Niklfeld, Grus – Macháč, Darmoš.
Akuma: Halbich – Rudolf Kohnhäuser, Kamenický, Bernard, Nový – Gregor (55. Skramužský), Havránek, Bernát, Vladimír Kohnhäuser (81. Hlaváček) – Houser, Valenta.

Kněžmost – Kosmonosy 2:1 (0:1)
První poločas byl vyrovnaný, ale zatímco domácí trefili třikrát tyč, hostující Polanka mířil přesně. Ve druhém dějství však Kněžmost dvěma slepenými góly zápas otočil.
Branky: 62. J. Beran, 68. Štěpánek – 13. Polanka. Rozhodčí: Khol. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Hráč zápasu: Štěpánek – Hošťálek.

Březno – Benátky B 3:1 (1:0)
Hrál se oboustranně dobrý fotbal, ale nakonec to byli domácí, kdo si vytvořil více šancí a dal také více branek.
Branky: 25. Duška, 66. Strnad, 86. Bejr – J. Kraus. Rozhodčí: Vrábel. ŽK: 0:3. Diváci: 70. Hráč zápasu: Duška – Jíra.

Horky – Kostelní Hlavno 2:1 (2:0)
Po jednoznačném prvním poločase se po obrátce hra vyrovnala a nakonec se díky kontaktní brance i zápas zdramatizoval.
Branky: 9. V. Kohout, 20. Prskavec – 65. Toman. Rozhodčí: J. Pažout. ŽK: 2:1. Diváci: 85. Hráč zápasu: Žižka – M. Bůžek.

Čejetice – Krnsko 1:0 (0:0)
Domácí šli důrazně za vítězstvím, měli více šancí, ale střelecky se jim nedařilo, z čehož je vysvobodil až střelec Malák.
Branka: 56. Malák. Rozhodčí: Mucek. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Hráč zápasu: Malák – Vízek.

MSK B – Řepov 2:3 (0:3)
Hosté byli v zápase vysoce produktivní v prvním poločase, který ovládli. Domácí se po přestávce zmátořili a nakonec ještě sahali po remíze.
Branky: Smetana, Nohýnek – Štěpán 2, Prchlík. Rozhodčí: Šesták. ŽK: 2:1. Diváci: 55. Hráč zápasu: Matouš – Štěpán.

Kropáčova Vrutice – Bezno 3:2 (3:1)
V pro oba týmy důležitém utkání se zejména v prvním poločase odehrávala vyrovnaná partie. Díky chybě v rozehrávce, kterou v 19 min.vystihl Lukeš a přesným centrem vybídl Doležala ke gólové střele, se domácí dostali do vedení. Ve 30 min. byl rozdíl již dvoubrankový, když Musil se štěstím proměnil pokutový kop za ruku bezenského obránce. Ve 37 min. se z dorážky radoval Šesták a utkání se zdálo být rozhodnuté. Nutno podotknout, že vrutičtí prakticky využili každou šanci ke skórování. Ve 44 min. vyprovodil oba týmy do šatny snižující brankou Möbius, když otřel trestný kop o zeď, která poslala míč do protipohybu brankáře Manžela.
Druhý poločas začalo lépe Bezno. Domácí se začali více bránit a spoléhat na brejky. V 76 min. snížil hlavou Korejza na jednobrankový rozdíl a utkání nabralo dramatický rozměr. Střídající Rambousek třikrát odmítl pojistku domácího vedení v gólových šancích a tak přišel drtivý tlak bezenských, který zastavil skvěle chytající Manžel. Zneškodnil tisíci procentní šance Kolaříka a zajistil tak domácím důležité tři body.
Branky: Doležal, Musil, Šesták – Möbius, Korejza. Hráč zápasu: Manžel – Möbius.

PETR FENCL, JAN ADÁMEK, JAROSLAV BÍLEK, TOMÁŠ MUSIL