Dobrovice – Kutná Hora 0:2

Přejít k samostatnému článku

Branky: 31. Auer, 52. Hanousek. Rozhodčí: Šimáček. ŽK: Mrvík, Gába - Vodička. Diváci: 120.
Dobrovice: Bartoš – Pečínka, Mrvík, Vladyka, Tuma (83. R. Miškovský) – Čech (68. Jílek), Patočka, Gába, Jiránek (53. Mrklas) – D. Miškovský, Ansuma.

Benátky – Český Brod 2:2

Fotbalisté Benátek nad Jizerou vstoupili do jarní části krajského přeboru ziskem bodu v domácím utkání s jedním z aspirantů na postup do divize Českým Brodem. První poločas duelu nabídl vyrovnanou podívanou a bezbrankové skóre. To ve druhé půli už se bylo na co dívat. Padly totiž celkem čtyři branky a duel tedy nakonec skončil asi spravedlivou remízou 2:2. Benátečtí museli dvakrát dotahovat vedení soupeře a bod tedy budou vzhledem k vývoji utkání a postavení soupeře v tabulce brát. V domácím prostředí však Benátky chtěly určitě vyhrát za tři body.

Branky: Třasák, Škarecký –  Moravec 2. Rozhodčí: Brejník. Diváci: 120.

Úvaly – MSK 1:0

Branka: Marek. Rozhodčí: Hůla. Diváci: 150.