OS Kovo – Pražák 1:3 (0:1)
Odboráři zaznamenali již šestou porážku, kterou jim připravil Pražák, který je tak navíc přeskočil v tabulce. Zápas rozhodl dvěma zásahy hostující útočník Žahourek.
Branky: Holický – Žahourek 2, Vyšohlíd.

H-Intes – Učiliště 0:2 (0:0)
Domácím chyběl tvůrce hry Petr Chovanec, ale i přesto domácí tým bojoval o co nejlepší výsledek. Ve druhé půli se však projevila větší vyspělost hostů, kteří nakonec dali dvě branky.
Branky: Macoun 2.

Lamad – Zetka 0:4 (0:2)
V Židněvsi odčinila Zetka porážku z minulého týdne od Štiky, když vyhrála 4:0. Měla to snazší o fakt, že domácím chyběla řada opor.
Branky: S. Výda 2, L. Výda, Patera.

Štika – Ško-Energo 6:0 (4:0)
Na Sahaře chyběl rozhodčí, když bez omluvy nedorazil sudí Bezucha. Domácí v zápase potvrdili roli výrazného favorita a potvrdili dobrou formu z posledních týdnů.
Branky: Čáslava 2, Štecha, Kraus, Pitrmoc, Konečný.

Hubert – Policie 4:3 (0:2)
V Čisté se konal velký obrat, který řídil domácí kanonýr Plintovič. Ten dorazil až na druhý poločas a třemi góly otočil nepříznivý výsledek 1:3 na 4:3 pro Huberta, který odehrál celý zápas pouze v deseti.
Branky: Plintovič 3, Kůtek – Tarasjuk, Dutý, Kotlář.