Po boku tradičních motorů většiny útočných akcí Radka Šírla a Maria Ličky, kteří stále ještě válí na úrovni divize, byla na hřišti „cítit“ především dvojice Jan Koller – Petr Mikolanda, která zařídila drtivou většinu z šesti gólů.

Obr ze Smetanovy Lhoty se během sedmdesáti minut dostal do mnohem více šancí a střeleckých pokusů. „Bránit snad ani nejde,“ poznamenal po závěrečném hvizdu domácí Milan Bubník.

K alespoň dvěma gólům historicky nejlepšímu střelci české reprezentace podle všeho pomohla „promluva“ jednoho z hecířů v hostující sestavě. Byl jím bývalý obránce Dukly a dnes prvoligový trenér Petr Rada, který využil toho, že s Jabloncem zahájí nadstavbovou část FORTUNA:LIGY až v neděli.

Pro dříve narozené domácí hráče šlo i přes porážku 2:6 o velký zážitek, což za všechny vystihl předseda klubu Radek Šmejkal. Právě on byl strůjcem celé akce. „S některýma klukama se znám. Dávali jsme tuhle jejich sestavu dohromady čtrnáct dní. Dělal jsem to hlavně pro své kamarády, se kterými jsem tady fotbalově vyrůstal a dlouhá léta hrál, aby si s nimi zahráli. Je znát, že jde o skvělé fotbalisty, ale hlavně si nikdo z nich na nic nehraje. Takže super,“ shrnul akci.

Slavný „Dino“ ji spolu s hercem, režisérem a bavičem Jakubem Kohákem končili v obležení především mladších diváků. Spokojení byli asi úplně všichni…

Králodvorští kanoisté se představili na prvních závodech.
Kanoista Jakub Šindel zaválel, úspěšní byli i další závodníci Sokola Králův Dvůr