Fotbalová Liga Boleslavského deníku má za sebou osmé kolo a po něm už je v tabulce pouze dvojice týmů, které zatím nepoznaly porážku.

Tím třetím, který ale už přišel o svůj „věneček" byl Pražák. Ten poprvé narazil, když nestačil na Korkáče na hřišti v Benátkách a podlehl jim 1:3. O dvě domácí branky se postaral Macura.

Stále se nedaří obhájcům titulu z loňského ročníku. Odboráři tentokrát nestačili na černého koně letošního ročníku Ško-Energo a v Krnsku prohráli 2:4. Za domácí se trefil dvakrát Kepka.

Ve zbývajících třech zápasech se favorité prosadili výrazně střelecky. Lamad vyhrál 12:1 nad H-Intesem a opěr řádil nejlepší střelec soutěže Martin Brož. Ten dal na Strašnově hned polovinu branek svého týmu a celkově jich má na svém kontě už 19. A to ještě několik zápasů nehrál pro zranění.
Hubert si v hospodském derby Měšťáků poradil na Astonce s Učilištěm v pohodě 7:0. Následná společná večeře, kdy se podával kančí guláš, tak lépe chutnala hráčům Huberta.

No a konečně finalista posledních dvou ročníků Štika splnila v poklidu roli favorita v zápase proti Policii, kterou zdolala 9:1. Hattrick zaznamenali Kraus i Konečný.

8. kolo: Učiliště – Hubert 0:7 (Plintovič 2, Zapadlo 2, Bacílek, Pechanec, Čáslava), H-Intes – Lamad 1:12 (Svoboda – Brož 6, Fořt 4, Grolmus, Sobotka), Ško-Energo – Odbory 4:2 (Kepka 2, Vízek, Ženíšek – Konopka, Bauer), Korkáče – Pražák 3:1 (Macura 2, Vrabec – Jaroš), Štika – Policie 9:1 (Kraus 3, Konečný 3, Leskovjan 2, Antl – Dutý).

TABULKU NAJDETE VŽDY V SOBOTNÍM TIŠTĚNÉM VYDÁNÍ BOLESLAVSKÉHO DENÍKU