Druhé kolo podzimní části Ligy Boleslavského deníku se odehrálo v pondělí za tropického počasí. A k vidění byly zajímavé výsledky. Zetka prohrála druhý zápas v řadě, když doma nestačila na lepšící se OS Kovo. Naopak Hubert, který v minulém kola jako první dokázal Zetku porazit, tentokrát padl v Židněvsi na Lamadu. Ve druhé skupině se urodily dva atypické výsledky 9:1.

SKUPINA 1

Zetka – OS Kovo 1:4 (1:0)
V Benátkách vedla o poločase ještě domácí Zetka, ale druhá půle přinesla čtyřbrankový obrat Odborářů. Jejich výhru nijak nesnižuje ani fakt, že Zetka nastoupila tentokrát v nekompletní sestavě.
Branky: Matějovský – Bauer, Zubatý, Tůma, Mázl.

Lamad – Hubert 6:3 (1:1)
Také Hubert se pral se sestavou a do útoku musel nasadit nejtěžší útočnou dvojici na světě Bílek – Bürger. Přesto hosté alespoň v první půli vzdorovali, po přestávce Lamad zařadil vyšší rychlostní stupeň, a když se ještě rozchytal rezervní brankář Chumlen, zápas v poklidu vyhrál.
Branky: Brož 3, Fořt, Jurošek, Chumlen – L. Bartoš, Šulc, Plintovič.

SKUPINA 2

H-Intes – Ško-Energo 1:9 (0:6)
Na Strašnově se domácím vůbec nedařilo! Energetici vedli už v poločase o šest branek a přestože je výsledek nakonec až příliš krutý, tak platí.
Branky: Hrdý – V. Vízek ml. 3, Prskavec 2, F. Vízek, Ježek, P. Faix, Suchánek.

Učiliště – Štika 9:1 (3:1)
Štice se po nepostoupení do elitní skupiny v té druhé vůbec nedaří. Na Astonce si s hosty domácí dělali prakticky, co chtěli.
Branky: Veselý 2, Hypš 2, Ekl ml., Sobalík, Smutný, Dlouhý, Tersch – Čáslava.

Další kolo (17. září, 17 hodin): OS Kovo – Lamad (Astonka), Pražák – Zetka (Sahara), Ško-Energo – Učiliště (Krnsko).

Utkání Policie – H-Intes bylo odloženo na 8. října.

FRANTIŠEK MAREK