Několik dohrávek III. a IV. třídy uzavřelo podzim v nejnižších fotbalových soutěžích. Okresní přebor má před sebou poslední kolo a také několik dohrávek.

OKRESNÍ PŘEBOR

Horky – MSK B 2:2 (1:1)
Skvělý výkon hostujícího brankáře Kroupy, který se do mnichovohradišťské branky vrátil po zranění přinesl hostům překvapivý zisk bodu ze hřiště lídra okresního přeboru.
Branky: 35. V. Kohout, 70. Matějovský – 10. Zdobinský, 55. Matouš. Rozhodčí: Flanderka. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Hráč zápasu: Matějovský – Kroupa.

Březno – Akuma 2:5 (1:1)
Hosté byli fotbalovějším a konstruktivnějším týmem a výborně dirigovaná ze zadních řad Kamenickým. Naprosto zasloužené vítězství hostů.
Branky: 21. Veselý, 69. Beneš – 28. a 71. Dubský, 60. Fanta, 76. Valenta, 84. Kamenický. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 1:4. Diváci: 80. Hráč zápasu: Jeleček – Dubský.

Kosmonosy – Řepov 5:2 (4:2)
Hosté se ujali vedení již v 8. minutě, ale domácí brzy otočili vývoj zápasu a do konce hry měli výraznou převahu, kterou vyjádřili jasným vítězstvím.
Branky: 10. a 12. Keszeg, 22. a 90. Mašek, 44. Michalec – 8. a 31. Nastoupil. Rozhodčí: Jirků. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Hráč zápasu: Bernard – Nastoupil.

Benátky B – K. Hlavno 0:3 (0:2)
Nezvykle velká marodka postihla benáteckou rezervu před zápasem s Kostelním Hlavnem a jen díky několika dorostencům mohli domácí nastoupit. Hosté se ujali vedení z penalty po ruce ve vápně. Následně přišlo zvýšení na 2:0. Ve druhé půli se benátecké mladí snažilo s výsledkem něco udělat, ale zkušení hosté si své vedení ještě pojistili jednou branku.
Branky: 22. M. Bůžek, 24. J. Bůžek, 80. Sůra. Rozhodčí: Meščan. ŽK: 0:0. Diváci: 20. Hráč zápasu: Kubát – J. Bůžek.

Bezno – Krnsko 1:0 (1:0)
Přejít k zápasu

Kr. Vrutice – Kosořice 2:1 (1:0)

III. TŘÍDA SK. A

Klášter – SKP MB 1:2 (1:2)
Domácí v prvním poločase zahodili několik šancí. Hosté po hrubých chybách Kláštera šli ještě v prvním poločase do vedení, které ve slabším druhém poločase udrželi.
Branky: 40. Rösler – 20. Žahourek, 26. Macháček. Rozhodčí: Grešo. ŽK: 1:3. Diváci: 20. Hráč zápasu: Rösler – Macháček.

Doubrava – Židněves 6:1 (2:1)
První poločas víkendového šlágru byl ještě vyrovnaný, pak se ale domácí rozjeli naplno a po změně stran byli lepším týmem a s chutí si i zastříleli.
Branky: Odcházel 4, Halfar, Vít – ?. Rozhodčí: Janda. ŽK: 1:4. Diváci: 100. Hráč zápasu: Odcházel – Kraus.

III. TŘÍDA SK. B

Kochánky – Zdětín 0:0
Hosté měli obrovskou šanci ke skórování, ale to by nesměl Honzátko trefit v 65. minutě z pokutového kopu jenom tyčku domácí branky.
Rozhodčí: Brodský. ŽK: 1:1. ČK: Maurer (Z). Diváci: 40. Hráč zápasu: J. Vágner – Votruba.

Ledce – Katusice 1:6 (0:4)
Naprosto tragický výkon domácího celku, který dokázali hosté tvrdě potrestat.
Branky: 65. Dobruský – 12. a 65. Hanousek, 28. Klaus, 33. Kormoš, 45. Knot, 75. Lischka. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 0:0. Diváci: 20. Hráč zápasu: Dobruský – Hanousek.

Kr. Vrutice B – Nemyslovice 2:4 (0:2)
První poločas byl vyrovnaný, přesto si hosté vytvořili dvoubrankový náskok po hrubých chybách domácí obrany. Ve druhé půli už byli hosté lepším týmem.
Branky: Musil, Čakrt – Živec 2, Kašpárek 2. Rozhodčí: Navrátil. ŽK: 4:1. ČK: Čakrda (KV). Diváci: 30. Hráč zápasu: Čakrt – Žilec.

Jabkenice – Chotětov 4:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas, ve kterém byly šance na obou stranách nakonec přinesl sedm branek.
Branky: 32. Andrnov, 47. Boubín, 55. Kos, 70. Knížek – 10. Rusynák, 60. Barančok, 68. Linek. Rozhodčí: Mucek. ŽK: 1:4. Diváci: 20. Hráč zápasu: Hendrych – Barančok.

Struhy – Předměřice 0:2 (0:1)
Hosté byly šťastnější při řešení brankových příležitostí, a tak byl Struhám mírná převaha k ničemu.
Branky: 28. Skalický, 78. Prager. Rozhodčí: Vrábel. ŽK: 3:3. Diváci: 65. Hráč zápasu: Strejček – Theuer.

IV. TŘÍDA

Sporting – Skalsko B 3:1 (2:1)
Na Pastelce měli domácí hlavně během druhého poločasu převahu a zaslouženě vyhráli.
Branky: 1. Pánek, 18. Blažek, 60. Vedral – 6. ?. Rozhodčí: Paulus. ŽK: 1:0. ČK: Pánek (MB). Diváci: 20. Hráč zápasu: Křepelka – Astaloš.

Bělá B – Kosořice B 2:3