Okresní přebor – 10. kolo

Kněžmost – Kosořice 4:4 (2:1)
Divoká přestřelka byla k vidění v Kněžmostě. Tam padlo v zápase s Kosořicemi osm branek, domácí nakonec vyrovnali na konečných 4:4 až tři minut před koncem zápasu zásluhou Štěpánka.
Branky: 12. a 60. Čečelský, 17. Kastner, 87. Štěpánek – 6. a 70. Grus, 59. Niklfeld, 66. Pára. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: Fiala, Kobrle, Soukup, Štěpánek – Maška, Grus. ČK: 75. Kobrle (Kněžmost). Diváci: 140.

Čistá – Bezno 3:0 (1:0)
Čistá doma zdolala Bezno. Skvělý vstup domácích korunoval Prokůpek ve 12. minutě proměněným pokutovým kopem. V 66. minutě však tentýž zkušený hráč druhou penaltu zahodil. Mrzet jej to nemuselo, neboť hned za minutu zvýšil na 2:0 Tůma a třetí gól vsítil po sólu Duda.
Branky: 12. Prokůpek, 67. Tůma, 75. Duda. Rozhodčí: Chládek. ŽK: Novák, Bláha – J. Kolovratník, Honzátko. Diváci: 57.

Chotětov – MSK B 1:1 (1:0)
Jen průměrná návštěva viděla v Chotětově remízu domácích s béčkem Hradiště. V kvalitním zápase se nakonec zrodila spravedlivá dělba bodů, i když hosté mohou děkovat svému brankáři Mocovi.
Branky: 4. Nežerka – 46. Ajchler. Rozhodčí: P. Pažout. ŽK: Vrána, Linek – Nedoma, Nohýnek. Diváci: 50. Hráč zápasu: Kern – Moc.

Kostelní Hlavno – Bělá 6:2 (3:0)
V Kostelním Hlavně byli domácí proti Bělé jasně lepším týmem, což dokázali vyjádřit i brankově.
Branky: 15. a 38. Sůra, 29. Tudoši, 62. Zvoníček, 75. vlastní – 62. Smékal, 90. Pitloun. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: Srnec, M. Bůžek, Sůra – Barva. Diváci: 73. Hráč zápasu: Sůra – Barva.

Akuma – Čejetice 1:1 (0:0)
Na Saharu přijely k derby Čejetice v roli favorita, ale rozhodně jí nepotvrdily. Po bojovném prvním poločase byli domácí o trošku lepším týmem a po nepovedeném odkopu brankáře Berana je poslal do vedení Dubský. Hostům se honba za vyrovnáním zkomplikovala po vyloučení stopera Bartoše. Přesto se hosté dostali k závěrečnému náporu, ale patnáctiletý brankář domácích Pavel Niedermetl držel domácí nad vodou. V poslední minutě zápasu se ale postavil k přímému kopu na hranici vápna kapitán Martin Kůtek a střelou do šibenice zařídil konečnou remízu.
Branky: 55. Dubský – 90. Kůtek. Rozhodčí: Meščan. ŽK: Dubský, Havránek – Polanka, Brož, Starý. ČK: 76. Bartoš (Č). Diváci: 102. Hráč zápasu: Niedermertl – Kůtek.

Předměřice – Benátky B 1:2 (1:1)
Lídr z Benátek jel do nedalekých Předměřic a působil zde fotbalovějším pojetím než domácí. Ti ale drželi s favoritem krok a tři minuty před koncem sahali po vyrovnání, ale z malého vápna nedokázali zasunout.
Branky: 33. Novotný – 17. Zuna, 64. Krýda. Rozhodčí: Khol. ŽK: Theuer, Skalický – Krýda, Hrdlička. Diváci: 70. Hráč zápasu: V. Práger – Krýda.

Rejšice B – Židněves 7:1 (2:1)
Nováček z Rejšic doma potvrdil proti Židněvsi roli favorita, když jí nasázel sedm branek.
Branky: 53. a 79. Jon, 26. vlastní, 42. Štěpán, 52. Nagy, 62. Putorík, 84. Fiksel – 5. Jurošek. Rozhodčí: Mucek. ŽK: Štěpán, Zvěřina – Sobotka, Mezera, T. Měkota. Diváci: 50. Hráč zápasu: Jon – Jurošek.