Dlouhá Lhota – Ovčáry 0:0

Souboj veteránů, kteří před skoro dvaceti lety tvořili brankářskou dvojici v FK Mladá Boleslav, neměl vítěze. Jak ovčárský Radim Straka, tak dlouholhotský Josef Bejr udrželi čisté konto, což byl mnohem těžší úkol pro Bejra. Domácí nováček si proti Ovčárům, které ještě před rokem hrály o tři třídy výše, nevypracoval vyloženou šanci a Straku prověřilo jen pár propagačních pokusů.
Jedinou pološanci měl z prořídlé sestavy Dlouhé Lhoty (chybělo v ní sedm hráčů základního kádru) na konci prvního poločasu po Krouského centru těsně vedle hlavičkující Šolc.
V první půli spící Ovčáry procitly paradoxně až po přestávce, kdy hrály proti silnému větru. Po chybě laxního Sháněla běžel v 57. minutě sám na brankáře střídající Hašler, finální pokus o jesle mu však Bejr vystihl. Také prudkou Hašlerovu hlavičku po centru exligisty Maršnera zmařil domácí brankář, který tři minuty před koncem vyrazil i Mihalíkovu pumelici po rohovém kopu. Dlouhá Lhota byla s bodem spokojenější, ovšem na jarní vítězství čeká zatím marně.
Rozhodčí: Wolfram. ŽK: Novotný, Horák, Mynář (DL). Diváci: 126. Střely na bránu: 2:3. Rohy: 1:6.
Lhota: Bejr – Mulač, Horák, Sháněl, O. Zdobinský – Kořínek, Mynář, Novotný, Krouský – Šolc, Zelba (81. L. Zdobinský).

Nová Ves pod Pleší – Benátky 2:0 (1:0)

Ne zcela podařený vstup do jarní části přeborové sezóny se snažili benátečtí fotbalisté vylepšit v Nové Vsi pod Pleší. Tedy na hřišti týmu, se kterým ve své historii sehráli pouze jedno utkání. Na podzim v domácím prostředí porazili novoveské fotbalisty 2:1. Rozhodující branku dal ve čtvrté nastavené minutě náhradník Hrdlička. Podobný kousek se Benátkám tentokrát nepodařil. Hosté podobně jako ve většině předchozích jarních zápasů žehrali na neproměněné brankové příležitosti, což je opět stálo body. Po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího Mrázka byl na světelném ukazateli výsledek 2:0 pro domácí. Benátečtí tak již 197 minut nevstřelili branku.
Po opatrném úvodu zahrozili ve 13. minutě poprvé domácí. Šornovu přesnou přihrávku přebral Šindelář, jehož povedenou střelu srazil benátecký kapitán Karásek na rohový kop. Po něm zůstal v pokutovém území trestuhodně neobsazený Pinc, jehož ale Krch vychytal. Toto varování nebylo pro hostující hráče dostačující. Za další minutu totiž Benátečtí inkasovali. Kuncův centr totiž na zadní tyči usměrnil nedostatečně obsazený Lukáš Kordule – 1:0.
Druhý poločas začal velkou šancí hostujícího týmu. Škarecký vysunul mladého Kamlacha, jemuž ale Holan skočil pod nohy a vyrazil míč na rohový kop. V 68. minutě se mohli domácí podruhé radovat. Smetanovu špatnou přihrávku vystihl Michal Pinc, který se protáhl kolem bránících hráčů, udělal kličku gólmanu Krchovi a zakončoval do prázdné brány.
Branky: 15. Kordule, 68. Pinc. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 0:2. Diváci: 70.
Benátky: Krch – J. Rosenkranz, Karásek, Jakubec, Třasák – Fingerhut (60. Mašek), Škarecký, Vajgl, Smetana, Novotný (60. Martin Korec) – Kamlach (83. Krýda).