III. TŘÍDA SK. A

Strašnov – Klášter 5:2 (0:2)
Hosté měli bleskový nástup do a v osmé minutě vedli 2:0. Domácí měli ale famózní závěr zápasu, když v poslední desetiminutovce otočili zápas čtyřmi góly.
Branky: 66. a 83. Knotek, 88. a 90.+2 Rychtera, 90. Řehák – 5. a 8. Lauryn. Rozhodčí: Kuka. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Hráč zápasu: Knotek – Lauryn.

Čistá – Doubrava 1:1 (1:0)
Doubrava byla fotbalovějším týmem, domácí pro změnu bojovnějším. Za bojovnost byla Čistá odměněna v závěru zápasu, kdy využila chyby hostující defenzivy.
Branky: 88. Smejkal – 33. Hujer. Rozhodčí: Bezucha. Diváci: 60. Hráč zápasu: Tyšer – Šelemberk.

Jivina – DBSK B 0:1 (0:0)
Ve vyrovnaném zápase měli více šancí domácí fotbalisté, ale vítězný gól zaznamenal střelou z nulového úhlu Polák. Domácí poté měli nápor, ale ten změnu skóre nepřinesl.
Branka: 72. Polák. Rozhodčí: Bišický. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Hráč zápasu: Šámal – Holub.

Nová Ves – Dlouhá Lhota B 0:4
Branky: Zelba, Pastorek, Brodský, J. Novotný.

SKP – Bakov B 1:3
„Zahodili jsme asi deset tisíciprocentních šancí," glosoval zápas domácí předseda Jan Pažout.

Židněves – Krnsko B 1:4
Více info zde

III. TŘÍDA SK. B

Kochánky – Kr. Vrutice B 5:4 (3:2)
V ofenzivním zápase bez obran nakonec byli o gól lepší domácí.
Branky: 43. a 80. Jakubčo, 20. Kubín, 40. Lasák, 60. Kaplan – 30. a 70. Bůžek, 2. Martínek, 85. Havelka. Rozhodčí: Brodský. ŽK: 2:4. ČK: 0:1. Diváci: 50. Hráč zápasu: Lasák – Bůžek.

Skalsko – Jabkenice 2:0 (2:0)
První poločas byl mírně lepším týmem ten domácí a dostali se i do vedení. Po změně stran zabrali i hosté, ale domácí brankář Holoubek byl proti změně skóre.
Branky: 17. Zachrdla, 39. Kvajsar. Rozhodčí: Mucek. ŽK: 2:2.

Zdětín – Struhy 1:1 (0:0)
Domácí byli fotbalovějším týmem. V 80. minutě se lámal chleba – domácí zahodili šanci na zvýšení skóre a hosté z protiútoku dokázali vyrovnat.
Branky: 46. Bůžek – 82. Strejček. Rozhodčí: Khol. ŽK: 1:3. Diváci: 60. Hráč zápasu: Maurer – Vávra.

Žerčice – Ledce 4:3 (0:2)

Nemyslovice – Chotětov 4:4
Derby utkání mělo na programu čtrnácté kolo III. třídy skupiny B. V Nemyslovicích se představil Chotětov a bylo to zároveň utkání čtvrtého a pátého týmu tabulky. První poločas patřil domácím, kteří si v úvodu vypracovali dvoubrankový náskok díky hlavičce Baboráka a trefě Živce. Na Vetešníkovo snížení odpověděl kanonýr Živec svou druhou brankou, jenže Rusiňák levačkou ještě do poločasu upravil na rozdíl jedné branky. Nemyslovice z důvodu zranění dvou hráčů základní sestavy ve druhém poločase vyklidily pole, přesto na počátku druhé půle Martin Živec zkompletoval hattrick. Poté už na place existovali jen Chotětovští, Vetešník z hranice vápna nejprve vrátil hosty do zápasu a Linek zařídil vyrovnání. V 80. minutě putoval předčasně do sprch po dvou žlutých kartách domácí Radil, avšak Chotětov i přes velký tlak přesilovku nevyužil a na góly plodné derby tak skončilo dělbou bodů.
Branky: Živec 3, M. Baborák – Vetešník 2, Rusiňák, Linek. Rozhodčí: Kožej. ŽK 4:4. ČK: Radil (N). Diváků: 66. Poločas: 3:2. Hráč utkání: Živec – Rusiňák.

Katusice – Předměřice 0:2
Předměřice po remíze Struh ve Zdětíně mohly v případě výhry poskočit na čele tabulky III. třídy skupiny B na rozdíl dvou bodů právě před stružským týmem. To se také stalo, neboť Jizera potvrdila v Katusicích roli favorita. Kousavý domácí celek však hostům notně ztěžoval hru. Předměřické v prvním poločase poslal do vedení Václav Práger a po povedené kombinační akci na konečných 2:0 ve druhé půli uzavřel zkušený Petr Novotný. Je třeba uznat, že Předměřice byly fotbalovějším týmem, vypracovaly si několik dalších příležitostí a jejich výhra na katusickém pažitu tak byla zasloužená.
Branky: V. Práger, Novotný. Rozhodčí: Bezucha. ŽK: 2:0. Diváků: 40. Poločas: 0:1. Hráč utkání: Hybš – Novotný.
Katusice: Herák – Kamenický, Mareš, Klaus, Vlk, Jurička, Světlík, J. Masopust, Lischka, Hybš, Knol. Střídali: Brisuda, M. Masopust, Valeš.
Předměřice: Theuer – Mňuk, Nešněra, Habada, Uher, Buryán, Skalický, Mareš, Novotný, Práger, Wolf. Střídali: Hájek, Krucký, Sůra.