Druhou výhru letní přípravy si připsal Bakov. Proti účastníkovi liberecké I. B třídy z Mimoně se doma vytáhli bakovští fotbalisté výhrou 4:1. Utkání se opět hrálo na skvělém pažitu nově vybudovaného tréninkového hřiště. V poločase vedli domácí po gólu Mlynky 1:0, ve druhé půli měli zápas stále pod kontrolou a nakonec z toho byla výhra o tři góly. „Po rychlém gólu naše hra upadla do průměru, zlepšení přišlo až po půlhodině. Začali jsme hrát více po zemi a zákonitě přišly i šance. Škoda výpadku ve druhém poločase a snížení dvoubrankového vedení. Od 70. minuty jsme soupeře opět přehrávali. Musím kluky pochválit za dobrý výkon,“ byl po zápase spokojený kouč Jaroslav Kamenický.

V souboji dvou nováčků okresního přeboru vyhrál postupující ze třetí třídy nad sestupujícím z I. B třídy rozdílem třídy: Dlouhá Lhota – Zdětín 0:4.

Benátečtí fotbalisté podlehli v Kochánkách účastníkovi divize B z Úval 0:1. Generálku na novou sezonu ČFL odehrají v sobotu, kdy na domácím hřišti vyzvou od 10.15 hodin Živanice. Benátecký B tým naopak v zápase s účastníkem divize uspěl. Také v Kochánkách remizoval s Českou Lípou 3:3, když se o jeho branky postarali Hrdlička, Jäger a jeden vlastňák.

Sporting vyrazil na Děčínsko, kde se utkal s vítězem tamní třetí třídy. Na skvěle připraveném hřišti ve Verneřicích dokázali v prvním poločase domácí dvakrát srovnat náskok hostů, ti přesto vyhráli první dějství poměrem 4:2. Ve druhém poločase už dával góly jenom Sporting. Pollák, Javůrek a Povšík navázal na úspěšné střelce z prvního poločasu Dutého, Křepelku a dvojnásobně úspěšného Jakubínského, a nakonec vyhrál jasně 7:2.