Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

V Bousově padlo deset branek

Mladoboleslavsko – Další série přípravných zápasů byla na programu o víkendu, ale některé kluby si to rozdaly i v týdnu. To byl případ zápasu Dolnobousovského SK s Rejšicemi. Domácí vedli v poločase nad týmem z vyšší soutěže už 4:1, ale Rejšice po prostřídání sestavy v poločase nakonec dokázaly náskok domácích smazat a dovést zápas do remízy 5:5. O víkendu už se ale Rejšicím vedlo o něco hůře, když na hřišti Lipníku v sobotním dopoledni podlehly Ostré 0:1.

2.8.2017

Přípravné utkání: DBSK "A" - Rejšice.Foto: Miloš Moc

Druhou výhru letní přípravy si připsal Bakov. Proti účastníkovi liberecké I. B třídy z Mimoně se doma vytáhli bakovští fotbalisté výhrou 4:1. Utkání se opět hrálo na skvělém pažitu nově vybudovaného tréninkového hřiště. V poločase vedli domácí po gólu Mlynky 1:0, ve druhé půli měli zápas stále pod kontrolou a nakonec z toho byla výhra o tři góly. „Po rychlém gólu naše hra upadla do průměru, zlepšení přišlo až po půlhodině. Začali jsme hrát více po zemi a zákonitě přišly i šance. Škoda výpadku ve druhém poločase a snížení dvoubrankového vedení. Od 70. minuty jsme soupeře opět přehrávali. Musím kluky pochválit za dobrý výkon,“ byl po zápase spokojený kouč Jaroslav Kamenický.

V souboji dvou nováčků okresního přeboru vyhrál postupující ze třetí třídy nad sestupujícím z I. B třídy rozdílem třídy: Dlouhá Lhota – Zdětín 0:4.

Benátečtí fotbalisté podlehli v Kochánkách účastníkovi divize B z Úval 0:1. Generálku na novou sezonu ČFL odehrají v sobotu, kdy na domácím hřišti vyzvou od 10.15 hodin Živanice. Benátecký B tým naopak v zápase s účastníkem divize uspěl. Také v Kochánkách remizoval s Českou Lípou 3:3, když se o jeho branky postarali Hrdlička, Jäger a jeden vlastňák.

Sporting vyrazil na Děčínsko, kde se utkal s vítězem tamní třetí třídy. Na skvěle připraveném hřišti ve Verneřicích dokázali v prvním poločase domácí dvakrát srovnat náskok hostů, ti přesto vyhráli první dějství poměrem 4:2. Ve druhém poločase už dával góly jenom Sporting. Pollák, Javůrek a Povšík navázal na úspěšné střelce z prvního poločasu Dutého, Křepelku a dvojnásobně úspěšného Jakubínského, a nakonec vyhrál jasně 7:2.

2.8.2017 VSTUP DO DISKUSE

Voliči se letos premiérově vydali volit do unikátních prostor Muzea Metoděje Vlacha.
102

Zájem o volby: účast je zatím slušná

Dům kultury Mladá Boleslav byl v pátek 20. října 2017 poměrně obležen. V 15 hodin přišel s manželkou volit i šéf Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Hamáček.
102

OBRAZEM: Parlamentní volby v Mladé Boleslavi

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Rozhádaná středočeská koalice se dohodla, že bude jednat dál

Střední Čechy – Jednání za zavřenými dveřmi bylo delší, než se původně očekávalo – a jeho výsledkem se nestalo rázné bouchnutí do stolu, čemuž mohla nasvědčovat silná slova zaznívající na sklonku minulého týdne i ještě tento čtvrtek. Tak se vyvinula páteční schůzka představitelů krizí zachvácené koalice vládnoucí Středočeskému kraji – zástupců ANO, STAN, ODS a Nezávislých Středočechů. Účastníci se shodli, že se u jednacího stolu setkají opět za týden – příští pátek.

ON-LINE: Ptali jste se Pavla Petra

Sportovní rozhlasový novinář byl hostem on-line rozhovoru v pátek od 10 hodin.

Ruské kolo v centru Mladé Boleslavi? Nápad budí vášně

Mladá Boleslav /ANKETA/ - Ten nápad má dvě polohy. Jedni jsou z něho nadšeni a ti druzí si klepou na čelo. Boleslavská radnice totiž vypustila informaci, že o prosincových adventních trzích uvažuje, že by v centru města instalovala obří ruské kolo. Až třicetimetrové!