MSK B – Kněžmost 0:1 (0:1)
Domácí béčko potřebovalo s ohledem na postavení v tabulce bodovat, ale tato skutečnost jeho hráčům spíše svazovala nohy. Ti přenechali iniciativu v prvním poločase na kopačkách hostujících hráčů, kteří se s touto úlohou popasovali na jedničku a po vydařené střele šutéra Berana z trestného kopu také zaslouženě vedli. Jak už bylo napsáno výše, celý první poločas hrál Kněžmost prim, a tak se měl domácí brankář Kroupa co ohánět, neboť střely Vokála, Kastnera, či Škalouda volaly po gólu.
Druhá půle už byla o něčem jiném. Domácí jakoby politi živou vodou měli druhé dějství ve své moci, naopak hosté se nepochopitelně zatáhli a nakonec se štěstím ubránili jednobrankové vedení. Za něj nakonec mohou děkovat svému brankáři Mocovi a také střelecké nemohoucnosti domácích, protože šance Kučery, Antoše a Razáka lze řadit mezi stoprocentní. Navíc v po ruce šel do sprch předčasně kněžmostský Kobrle, což ale hostující celek ještě více semklo. Závěrečnou desetiminutovku i s nastavením už pak Kněžmost ubránit dokázal.
Byl to zápas dvou rozdílných poločasů, kterému by asi slušela remíza, ale na „asi" se fotbal nehraje, a tak si Kněžmost odváží důležité tři body, které potěšily četnou návštěvu stran fanoušků hostujícího týmu.
Branka: 22. J. Beran. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 1:1. ČK: Kobrle (K). Rohy: 8:0. Diváci: 120. Hráč zápasu: Hofman – Kobrle.
MSK B: Kroupa – Pokorný, Hofman, Čečelský, Kučera – Král (69. Černý), Hájek, Lakatoš, Vodák – Antoš, Razák (77. Smetana).
Kněžmost: Moc – Repš, Kobrle, T. Beran, Prokůpek – Škaloud, Kastner, Fiala (75. Macek), Vokál – Štěpánek, J. Beran.

Akuma – Čejetice 1:1 (0:0)
Domácí byli v první půli lepším týmem, ale vázlo zakončení. Ve druhé půli přidali i hosté a výsledkem byla zasloužená remíza.
Branky: 55. Valenta – 60. Korec. Rozhodčí: Sobalík. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Hráč zápasu: Kamenický – Korec.

Řepov – Březno 1:4 (0:2)
Řepov pokračuje ve špatné sérii zápasů, čehož využili Březenští, kteří byli jasně lepším týmem.
Branky: 60. Štěpán – 25. a 75. Hrbáček, 30. a 55. Strnad. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 2:2. Diváci: 65. Hráč zápasu: Štěpán – Cepka.

Krnsko – Kropáčova Vrutice 2:6 (2:4)
Hosté sice v úvodu zápasu dvakrát prohrávali, ale ještě do poločasu dokázali skóre otočit. Ve vyrovnaném druhém poločase už branky dávala pouze Vrutice.
Branky: Vízek, Losík – Černý 3, Manda, Doležal, Lukeš. Rozhodčí: Dragoun. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Hráč zápasu: Vízek – Černý.

Kostelní Hlavno – Kosmonosy 5:1 (3:0)
Pro domácího favorita to byla jednoznačná záležitost, který přehrával hosty na všech frontách.
Branky: 35. a 47. Sůra, 17. M. Bůžek, 30. Toman, 58. J. Bůžek – 56. Nagy. Rozhodčí: Khol. ŽK: 1:2. Diváci: 70.

Kosořice – Horky 0:5
V podzimní části sezóny se fotbalisté Kosořic postarali doposud o jedinou porážku vedoucích Horek. Lídr soutěže na jaře už klopýtl dvakrát, což ovšem nic nemění na faktu, že hráči Horek kráčí suverénně za postupem do I.B třídy.
Utkání začalo podle papírových předpokladů aktivitou hostí. Již ve třetí minutě si na kolmici do vápna seběhl Žižka a předložil míč na malé vápno nekrytému Dvořákovi, jenž střelou z jedné otevřel skóre. V další velké šanci se ocitl Kadlec, jenže Pokorný včasným vyběhnutím zmařil další gólové oslavy Horek. Kosořičtí se osmělili po deseti minutách hry, přízemní střela Vavrika, který nastoupil za chybějícího Macháče, však mířila vedle. Zkušení fotbalisté Horek s chutí kombinovali a nechyběly ani šance. V osmnácté minutě si Aleš Kohout poradil s obráncem a technickou střelu zastavila tyč. Následoval rohový kop a nebezpečná hlavička Starého. Ve 24. minutě horecký Prskavec přihrál před branku lépe postavenému Kadlecovi, kterému střelu na poslední chvíli zablokoval obranným zákrokem Tříska. Místy až drtivý tlak hostí vygradoval ve 29. minutě. Aleš Kohout u postranní čáry přihrál nabíhajícímu Žižkovi a následnou střelu opět zastavila tyč. Odražený míč skončil u Prskavce a ten střelou pod břevno zvýšil vedení hostujícího mužstva. Po zbytek prvního poločasu hosté nadále kontrolovali hru, šance hlavičkujícího Žižky a střela Aleše Kohouta už brankou neskončily.
Po nepříjemném zranění se do kosořické sestavy vrátil Maška, který nastoupil do druhé pětačtyřicetiminutovky. I po změně stran pokračovali hráči Horek v kombinační hře plné pohybu a hlavně příležitostí. Už po deseti minutách hry nevyužil osamoceného úniku Prskavec. O pět minut později dostali hosté výhodu pokutového kopu po nastřelené ruce obránce. Míč si postavil Aleš Kohout a s přehledem proměnil – 0:3. Netrvalo ani čtyři minuty a hosté skóre opět navýšili. Dlouhý míč po lajně zachytil střídající Václav Kohout a individuální akcí poslal míč z hranice vápna přesně k tyči. Hráči Horek si poté mohli dovolit i takový luxus, že své vyložené příležitosti neproměnili. Domácí byli totiž v útoku bezzubý a Adam Malík v brance byl téměř bez práce. Hosté se v dalších minutách převážně kombinovali a pouze drželi míč ve své moci. Až v závěrečných minutách měla kosořická obrana opět napilno. V 85. minutě se centrovaný míč snesl opět k nehlídanému hráči a zkušený Aleš Kohout tentokrát s velkým štěstím pečetil na konečných 0:5.
Branky: 60. a 85. A. Kohout, 3. Dvořák, 29. Prskavec, 64. V. Kohout. Rozhodčí: Mucek. ŽK: 1:0.
Kosořice: Pokorný – Bašus, Štecher (50. Heřmanský), Pára, Kučera – Tříska (46. Maška), Vonášek, Niklfeld, Grus – Vavrik, Darmoš (74. Andres).
Horky: A. Malík – Mareš, Lukáš, Starý, Bláha – Dvořák (56. V. Kohout), Mosiurczak, Žižka, Kadlec – A. Kohout, Prskavec (74. Cimrman).

Benátky B – Bezno 7:4