Benátky – Sedlčany 4:3 (2:1)

První sněhová nadílka v podzimní části fotbalové sezóny zaskočila o uplynulém víkendu nejeden fotbalový klub a řada zápasů tak z důvodu nezpůsobilé hrací plochy musela být odložena. Jednalo se především o sobotní duely. Benátecký správce Rudolf Košťál však v neděli hřiště připravil tak, že na něm duel Krušovického krajského přeboru mezi Benátkami a soupeřem ze Sedlčan, mohl být sehrán a oba trenéři si tak kvalitu hrací plochy pochvalovali. Domácí chtěli odčinit porážku z předchozího domácího zápasu s Berounem a zároveň navázat na kvalitní výkon a výhru z minulého kola z Poděbrad. Sedlčany v podzimní části příliš neoslňují a do Benátek přijely v roli papírového outsidera. Musíme také ale dodat, že hosté ze Sedlčan podali v Benátkách dobrý výkon, který určitě neodpovídá jejich třinácté pozici v krajské tabulce.

Branky: 26. Jiránek, 34. Třasák, 46. Šimek, 81. Michal Korec – 30. Martin Valsa, 47. a 76. Lípa. Rozhodčí: Brejník. ŽK: 0:2. Diváci: 70.
Benátky: Jíra – Rosenkranz, Karásek, Jakubec, Horák (90. Fingerhut) – Jiránek, Smetana, Třasák, Martin Korec – Michal Korec (85. Hrdlička), Šimek (66. Mareš).

Dlouhá Lhota – Tatran Rakovník 2:1 (0:0)

Branky: Kasík, Mynář – Kudela. Rozhodčí: Suchý. Diváci: 90.

TOMÁŠ NEJEDLO