Řepov hrál doma proti Kropáčově Vrutici od 34. minuty bez vyloučeného Drahoty, který inkasoval červenou kartu za zmaření brankové příležitosti. V té době už ale domácí vedli rozdílem dvou branek, když se obě postaral Václav Rambousek. Komplikace pro domácí, v podobě snížení Vrutice, přišla po hodině hry, ale už o pět minut později vrátil Řepovu dvoubrankový náskok Michal Šťastný. Hosté v závěru sice dokázali vyrovnat, ale pouze co se týká červených karet, když v samotném závěru viděl druhou žlutou střídající Losík.

Dlouhá Lhota se rozjela a vyhrála i třetí zápas v řadě. Tentokrát brala překvapivě všechny tři body na hřišti Zdětína. Lhota vedla od devatenácté minuty po gólu Kučery, domácí srovnali ještě do poločasu zásluhou Rosenkranze. I pak měl Zdětín převahu s řadou šancí, ale za jejich neproměnění byl nakonec potrestán, když utkání rozhodl v poslední minutě hostující Zelba.

Bakov doma potvrdil proti Doubravě roli favorita a raduje se z vítězství 4:2. A to i přesto, že domácí lepili sestavu a do zápasu musel nastoupit i veterán Sedláček. I přesto měli domácí zápas ve své režii a zápas dovedli do vítězného konce. To vše pod dohledem tria ženských rozhodčích (Chlastáková – Skřivánková, Tomšovicová), které zápas odřídily ke všeobecné spokojenosti.

Kosořice si doma smlsly na Kostelním Hlavnu, které se propadlo až na předposlední místo v tabulce. Už v poločase to bylo 3:0 pro domácí a druhý poločas, ve kterém Kosořice ještě dvě branky přidaly, se tak už dohrával spíše z povinnosti.

Bezno doma s Kněžmostem odehrálo na svůj vkus výborný první poločas, ale k brance to nevedlo. Rozhodující první gól nakonec vstřelili hosté v 52. minutě, což domácí hráče srazilo do kolen, a od té doby už bylo pouze otázkou, kolik branek domácí inkasují. Nakonec to byly čtyři.

Rejšické béčko se dostalo do vedení v Bělé v samotném závěru prvního poločasu, když se prosadil Marek Rys. Na něj po obrátce navázal ještě Ondřej Jon, ale domácí to nezlomilo. Hned za minutu totiž snížil na 1:2 Smékal a za další čtyři minuty bylo vyrovnáno. Hosté se pak ještě strachovali alespoň o remízu, neboť zápas dohrávali, po vyloučení autora prvního gólu, v deseti.

Béčko Kosmonos drželo s lídrem tabulky z Chotětova nadějnou remízu. Pak šlo ale vinou nedisciplinovanosti do devíti. Nejprve v 52. minutě dostal za zakopnutí míče druhou žlutou kartu Podzimek a o sedm minut později jej do sprch následoval také po druhé žluté kartě Koubek. Hosté pak po deseti minutách dvojnásobnou přesilovku využili, ale další gól už přidat nedokázali, a tak bylo utkání dramatické až do samotného konce.

Okresní přebor – 9. kolo

Zdětín – Dlouhá Lhota 1:2 (41. Rosenkranz – 19. Kučera, 90. Zelba), Kosořice – Kostelní Hlavno 5:0 (32. a 48. Batala, 15. Machač, 18. Sabol, 71. Pokorný), Řepov – Kropáčova Vrutice 3:1 (13. a 24. Rambousek, 64. Šťastný – 59. Musil), Bezno – Kněžmost 0:4 (52. Hybner, 58. Zajíček, 65. J. Beran, 76. Šrytr), Bakov – Doubrava 4:2 (18. a 47. Špringer, 37. Brož, 73. Kohnhäuser – 19. vlastní, 82. Nedošetko), Bělá – Rejšice B 2:2 (52. Smékal, 62. Hodovanec – 45. M. Rys, 57. Jon), Kosmonosy B – Chotětov 0:1 (67. Koníček).Petr Fencl, Jaroslav Bílek