III. třída okresní soutěže

SKP MB – Březno 0:3
V utkání o druhé místo okresní fotbalové soutěže III. třídy se hrálo na těžkém promáčeném terénu, kterému se dokázali lépe přizpůsobit hosté.
Březno bylo jasně lepší hlavně v prvním poločase. Mělo pohotovější koncovku a zajistilo si dvoubrankový náskok.
Druhý poločas se však hrál za výrazné převahy domácích. Jenže ti měli žalostnou koncovku a gólmana hostů téměř nezaměstnali.
Hosté se spoléhali na rychlé protiútoky, z nichž v závěrečné minutě pečetil výsledek svým druhým gólem rychlonohý Beneš.
Ve slušně hraném utkání viděl už v nastaveném čase domácí Pažout po druhé žluté kartě červenou.

Branky: 45. a 90. Beneš, 30. Veselý. Rozhodčí: Vrábel. ŽK: 3:2. ČK: 90. Pažout (SKP). Diváci: 20. Poločas: 0:2.

SKP Mladá Boleslav: Suchý – Pohl, Scheufler st., Čadil, Kolařík – Forchtner, Schuefler ml., Pažout, Žahourek – Pánek, Solomatin. Trenér Josef Bartoš.

Březno: Sidor – Kecer, Krupica, Beránek, Šťastný – Duška, Veselý, Cepka, Kojzar – Strnad, Beneš. Trenér Pavel Řezáč.

Katusice – Jivina 3:3
Lídr III. třídy se musel spokojit pouze s remízou, která odpovídala průběhu hry. Branky domácích: Jakubec 2, Simon. Rozhodčí: Sobalík. Diváci: 30. Poločas: 2:2.

Krop. Vrutice – Dobrovice B 2:3
Ve zcela vyrovnaném utkání byli hosté šťastnější v koncovce. Branky: Gajdoš, Kern – Štěpán 2, Mráček. Rozhodčí: Opiela. ŽK: 2:0. Diváci: 60. Poločas: 0:1.