Jakub Kroupa má od disciplinární komise za své extempore v utkání s Kralupy (0:3) pozastavenou činnost na osm zápasů. Do konce jarní části zbývají odehrát čtyři kola, polovinu z trestu si tak přenese do podzimu.

Jednatřicetiletý hráč reagoval nepřiměřeně na penaltu odpískanou během druhého poločasu ve prospěch soupeře. Kromě nadávek a urážek směrem k sudímu Poklopovi se provinil také tím, že mu vyrazil kartu z ruky.

I. B třída, 24. kolo: SK Bakov n. J. (v červeném) - FK Kralupy 1901 (0:3)
Penalta vzbudila vášně, Bakov vedoucí Kralupy neobral

Pěčického Václava Nováka středočeská komise trestala za vyloučení v utkání s Jesenicí zákazem činnosti na jedno kolo. Stejně tak luštěnického Martina Hůlku, který v I. A třídě nedohrál duel s vedoucí Sokolčí.

O úroveň výš, tedy od tribunálu Řídící komise Čechy, si pokutu 1500 korun vysloužil Fotbalový klub Mladá Boleslav. Ten během utkání žákovské ligy nesplnil povinnost pořádajícího klubu, když o poločasové přestávce řádně nezajistil odchod rozhodčích do kabin a někteří z přítomných si přišli vyříkat výroky sudích z očí do očí.