„Už v létě při mém příchodu jsem hlásil, že bych chtěl kádr spíš stabilizovat, a ne dělat každého půl roku velké změny,“ prozradil Sedláček. A toho se v Dobrovici v zimní přestávce drželi.

I když samozřejmě pohyb v kádru nastal. „Hostování skončilo Eliášovi a Skuhravému, do Slavie se pak vrátil Husenský, který ale stejně závěr podzimu pro zranění neodehrál,“ vyjmenovává odchody kouč Dobrovických.

Na opačné straně listiny, v kolonce příchodů, pak figurují sice tři jména, ale ty jsou už u cukrovaru známá. „Martin Vajgl se vrátil z Německa, kde byl pracovně, a po zranění už od ledna trénují Schubert a Soběslav,“ hlásí návrat tří tváří do sestavy Sedláček. Testovaný Tomašov z Mnichova Hradiště nakonec bude působit v Turnově. „U nás by to asi nebyl hráč do základu, ale i nadále ho budeme sledovat. Vyšší soutěž v Turnově by ho měla výkonnostně opět posunout,“ dodává Sedláček.

Ten má do jara jediný cíl: „Mít co nejdřív klid a záchranu v kapse. Jsme sice sedmí, ale je to tam našlapané. Pořád musíme být ve střehu a hlídat si záda,“ dodává kouč.