Co dalšího také zaznělo z jeho úst?

O NEMOCI…

Musím poděkovat místní nemocnici, že mě dali dohromady. Na plicním jsem se cítil velice dobře. Ale jsem rád, že to je za mnou. S koncem podzimu, kdy jsem proležel dva zápasy, a my prohráli, jsem samozřejmě spokojený nebyl. Doufám, že se zlepšíme. Včetně mě, protože můj zdravotní stav nebyl nic moc. Teď se ale cítím dobře.

O JARNÍCH CÍLECH…

Máme dva úkoly – odrazit se od druhé poloviny tabulky a postoupit v poháru co nejdál – vyhrát, nebo se dostat alespoň do finále.
V lize se chceme dostat co nejvýš. Zbývá čtrnáct utkání, ve hře je hodně bodů. Musíme být stoprocentně lepší, než jsme byli uplynulý půlrok. Věřím, že si to hráči vezmou za své a ukážou, co v nich je. Mají ještě velké rezervy. Na určitých místech ale musíme posílit.

O ZMĚNÁCH V KÁDRU…

Někteří hráči na hostování odešli. Stronati je pryč, Agajev ukončil působení. Musíme na určitých místech posílit. Jednání se začínají odvíjet od dneška. Necháváme si týden, dva, pak uvidíme, kteří hráči odejdou a přijdou.
Vzali jsme hráče z hostování, kteří jsou odchovanci a byli tu předtím, jsou to mladší hráči jako Ladra, Kateřiňák, Křapka. Pevně věřím, že je zabuduji. Přišel Valenta.

O NEDOSTATCÍCH…

Začali jsme Evropskou ligou, kdy jsme hráli docela dobře po taktické stránce. Nicméně chyběla kondice. Měli jsme na ni předtím strašně málo času. Musíme ji dohnat. Teď jsme to změnili a měli třídenní blok (mezi Vánoci a Silvestrem – pozn. autora).
Musíme zapracovat hlavně na defenzivě. Vystřídali jsme strašně brankářů. To chceme změnit a stanovit jasnou prioritu mezi gólmany, což se nám nedařilo. Defenzivní část hry byla hodně špatná. Nepamatuji za svou kariéru takové chyby. To musíme odstranit.

Chtěl bych poprosit diváky, i když se nám nedařilo, aby nám pořád fandili a měli s námi pevné nervy. Kádr musíme obměnit a bude nás to stát hodně úsilí. Chceme lepší umístění a kádr ozdravit. Kdo bude chtít hrát za Mladou Boleslav, tak bude hrát. Věřím, že budeme hrát víc srdcem než v podzimní části.