Vysoká – DBSK 0:6 (0:3)
Dolní Bousov přijel do Vysoké hledat formu z loňského ročníku a už ve 13. minutě šel do vedení. Vysoká vzápětí dostala šanci na vyrovnání, nicméně Rolenc nevyužil výhodu pokutového kopu. A smolné momenty pro domácí pokračovaly. Rolenc trefil tyč a Martin Skopka břevno. Naopak hned z protiútoku začal Tomíček pracovat na kompletaci hattricku.
S přibývajícími minutami se obraz hry příliš neměnil. Vysoká se dál nedokázala střelecky prosadit a s chutí hrající Bousov přidával jednu gólovou trefu za druhou.
Branky: Tomíček 3, T. Šolc, Hrdý, M. Šolc.

Nelahozeves – Kněžmost 1:1 (1:0)
Nelahozeveské Dynamo si v souboji s nováčkem z Kněžmostu nechalo vzít výhru v samotném závěru zápasu.
Kněžmost, který nachytal na švestkách i vedoucí Brandýs (remíza 2:2), měl jednu z mála šancí těsně před koncem. Následnou střelu pak Beran přímo z rohu šikovně umístil za Lorencova záda. Remíza však hostům nepomohla k opuštění poslední příčky v tabulce.
Branky: Došek – Beran.

FC Mělník – Pěčice 0:4 (0:1)
V zápase s Pěčicemi sice chtěli hráči mělnického FC rozmnožit výhry z předcházejících dvou kol, jenže spíše se jim povedlo vyloudit vzpomínku na měsíc starý příděl v Byšicích.
Mělničtí prohrávali už od úvodní minuty po chybě v rozehrávce. V dalším průběhu byli sice aktivnější a měli více ze hry.
Závěr patřil jednoznačně pěčickému týmu, který v rozpětí necelých dvaceti minut zdvojnásobil svůj náskok.
Branky: Košťál 2, Volf, Štika.

Bakov – Pšovka Mělník
2:0 (0:0)
Branky: Zahrádka, Vaněk. 

KAREL HORŇÁK